Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Akrep Yükselen Özellikleri

Akrep yükselenli kişiler, azimli, kararlı ve soğukkanlıdırlar. Duygularını açıklamazlar, kendilerine hakim ve sağlam iradelidirler. Gözlem güçleri müthiştir. En gizli yada anlaşılmaz bir durumu dahi yüksek sezgi ve gözlem...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:23:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Akrep Yükselen ÖzellikleriAkrep yükselenli kişiler, azimli, kararlı ve soğukkanlıdırlar. Duygularını açıklamazlar, kendilerine hakim ve sağlam iradelidirler. Gözlem güçleri müthiştir. En gizli yada anlaşılmaz bir durumu dahi yüksek sezgi ve gözlem güçleri ile fark ederler.

Çok konuşkan değildirler. Gerçekten önemli olduğunu düşündükleri şeyleri konuşurlar, yani az ve öz konuşurlar. Daha çok başkalarını konuşturup dinlerler ve insanları incelerler. Kendi konuşmaları kontrollü ve ölçülüdür.
Akrep yükselenler evlerinde kendilerini iyi hisseder. Evinde daha neşeli ve konuşkan olur.
Maddi güvence ve güç onlar için önemli olabilir. Sabırlı ve hedefleri doğrultusunda yorulmadan çalışabilen güçlü kişilerdir. Maddiyatı aşarlarsa ruhani yönden çok gelişme gösterebilirler.
Çevrelerini etkileyebilme güçleri vardır. Sevdiklerine karşı sahiplenici ve bazen kıskanç olabilirler.
İçlerinde yoğunlaşmış büyük bir enerji vardır. Ancak bu enerjiyi bir anda tüketmekten, dışa vurmaktansa, uzun vadeli hedefleri ve yaşam amacı için adım adım ve sabırlı bir şekilde kullanır. Kafasına koyduğunu başarır.

Oldukça dayanıklı kişilerdir, bünyeleri sağlamdır. Çoğu zaman alışkanlıklarına düşkün ve sabit fikirli de olsalar eğer bir kez kafalarına koyalar ise istemedikleri özelliklerini hemen değiştirebilirler. Kendilerini ve hayatlarını dönüştürme güçleri vardır.

Fiziksel özellikleri; genellikle kısa boylu ve sağlam bünyeleri vardır. İridirler. Bakışları keskin ve etkileyicidir.

Akrep gücün, derin dönüşümlerin gezegeni Plüton'un etkisi altındadır. Plüton gizem, derin bir kavrayış ve sezgi gücü veriyor. Plüton Sahasrara çakra denilen başın tepe noktasındaki son çakramız ile bağlantılıdır. Tanrısal güçle, ezeli kozmik enerjiyle bağlantımızı sağlar. Astrolojide Plüton derin dönüşümler gerçekleştiren, kişiye doğal bir karizma ve etkileyicilik veren bir gezegendir. Plüton'dan kaynaklanan bu güçlerini olumlu kullanırlarsa çok iyi ruhani gelişim sergileyebilirler. Çevrelerinde iyi bir önder olabilirler. Ancak bunun için kendi içlerinde zayıf yanlarını görüp, şüphe ve kuşkuculuklarını yenip, egolarını aşmaları gerekmektedir. Ancak o zaman tanrısal sevginin dönüştürücü gücüne kanal olabilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1659

Yanıtlar: 0
Gösterim: 383

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 493

1673

Yanıtlar: 0
Gösterim: 415

1662

Yanıtlar: 0
Gösterim: 411

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2592