Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aslan Yükselen Özellikleri

Aslan yükselen çok enerjik, özgüvenli ve çevrelerinde dikkat çeken hemen fark edilen kişilerdir. Bir aslan gibi güçlü olmayı, öne çıkmayı severler. Öfkelenirlerse çabuk parlayan ancak aynı hızla sönen bir mizaçları vardır....

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:19:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aslan Yükselen ÖzellikleriAslan yükselen çok enerjik, özgüvenli ve çevrelerinde dikkat çeken hemen fark edilen kişilerdir. Bir aslan gibi güçlü olmayı, öne çıkmayı severler. Öfkelenirlerse çabuk parlayan ancak aynı hızla sönen bir mizaçları vardır. Kinci değildirler. Dahası çok bağışlayıcı ve yücegönüllü kişilerdir.

Aslan yükselenler oldukça cömerttir. Gururlu, yürekli ve eliaçıktırlar.

İnsanları etkileme, liderlik yetenekleri yüksektir. Konuşmalarındaki heyecanlı, tutkulu tavırları diğer insanları da etkiler. Genellikle çevrelerinde beğenilen ve saygı duyulan kişilerdir.

Çocukları çok severler ve iyi anlaşırlar. Aslında kendileri de çocuk gibidir. Hayat dolu, neşeli ve yaratıcı insanlardır. Ayrıca artistik yetenekleri çok gelişmiştir. Rol kabiliyetleri vardır.

Fiziksel özellikleri; genellikle iri ve dikkat çekici kişilerdir. Saçları aslan yelesi gibi gürdür. Geniş, aydınlık alınları vardır. Geniş omuzludur ve kendine güvenen bir yürüyüş tarzı vardır.

Bazen aşırı özgüvenleri ile kendilerini çok önemseme ve üstünlük duygusuna kapılabilirler. Alçakgönüllülüğü geliştirmeleri önemlidir. Aslan burcunu Güneş yönetir. Güneş 6. enerji merkezimizle bağlantılıdır. 6. çarka içimizde affedicilik, alçakgönüllülük gibi nitelikleri taşır. 6. çakranın temizlenmesi ile kişi bu kaliteleri içinde kolayca uyandırabilir.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1663

Yanıtlar: 4
Gösterim: 496

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 493

1673

Yanıtlar: 0
Gösterim: 415

1662

Yanıtlar: 0
Gösterim: 411

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2591