Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başak Yükselen Özellikleri

Başak yükselenler titiz, tertipli kişilerdir. Ayrıntılara dikkat eden, hemen kavramaya yeteneği olan, mantıklı, pratik ve zeki kişilerdir. Oldukça mükemmeliyetçidirler. Bazen bu konuda aşırıya kaçabilir ve takıntılı olabilirler....

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:21:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Başak Yükselen ÖzellikleriBaşak yükselenler titiz, tertipli kişilerdir. Ayrıntılara dikkat eden, hemen kavramaya yeteneği olan, mantıklı, pratik ve zeki kişilerdir. Oldukça mükemmeliyetçidirler. Bazen bu konuda aşırıya kaçabilir ve takıntılı olabilirler. Çevrelerine hizmet etmeyi seven, çalışkan kişilerdir. İşyerinde sevilen ve güvenilen çalışanlardır.

Çevrelerindeki ayrıntılara dikkat eder ve aksamaları görünce eleştirmeye yatkındırlar.

Sağlıklarına düşkündürler. Sağlık sektöründen bir işleri olabilir. Temizliğe, hijyene çok dikkat ederler. Sağlıklı yaşamaya, sağlıklı beslenmeye çalışırlar. Doğayı, hayvanları severler.

Sözcüklere hakim olmaları ve gözlem güçleri, iyi bir araştırmacı, akademisyen, gazeteci veya yorumcu olmalarını sağlayabilir. Duygularını çok dışa vurmazlar, akılcı ve bilimsel yaklaşmayı tercih ederler. Sosyal hayatta arkadaş canlısı, esprili ve muziptir.

Fiziksel özellikleri; ince ve uzun yapıdadırlar. Genç görünümleri, gözlemci bakışları, küçük gözleri vardır.

Başak burcu Merkür tarafından yönetilir. Merkür 2. enerji merkezimiz olan Svadistan çakra ile bağlantılıdır. Bu çakra içimizde saf dikkat, saf bilgi ve saf yaratıcılığı verir. Araştırmacı detaycı başak burcu saf bilgiyi arayışı sırasında bazen çok detay düşünmesinin kurbanı olur. Eğer Başak yükselenler Svadistan çakralarını pozitif yönde kullanabilirlerse, hep arzu ettikleri gerçek bilgilere, detaylarda boğulmamış, aksine dinlenmiş bir aklın ve dikkatin ışığında kolayca ulaşabilirler. Bu şekilde toplumu etkileyecek ilerici ve aydınlık düşünceler yaratabilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1673

Yanıtlar: 0
Gösterim: 415

1662

Yanıtlar: 0
Gösterim: 411

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2592

1672

Yanıtlar: 3
Gösterim: 566