Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Asus kullanıcılarına Ödül Kampanyası

ASUS Kullanıcılarının Deneyimleri Ödüle Dönüştürüyor. ASUS, kullanıcı deneyimine verdiği önemi vurgulayan bir kampanya başlattı. 31 Aralık 2022 tarihine kadar belirli e-ticaret sitelerinden ASUS bilgisayar satın alarak,...

Başlatan Kerem, 07 Ağustos 2022, 09:36:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asus kullanıcılarına Ödül Kampanyası


0050fb7f976a4e8da80b1e79bf289f24.pngASUS Kullanıcılarının Deneyimleri Ödüle Dönüştürüyor. ASUS, kullanıcı deneyimine verdiği önemi vurgulayan bir kampanya başlattı. 31 Aralık 2022 tarihine kadar belirli e-ticaret sitelerinden ASUS bilgisayar satın alarak, deneyimini diğer kullanıcılarla yorum olarak paylaşanlar, sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere 200 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Hepsiburada, Vatan Bilgisayar, MediaMarkt, Teknosa, n11.com, Trendyol veya Amazon'dan ASUS Notebook, Studiobook ve Zenbook'un belirli modellerini satın alarak, aldığı ürünle ilgili deneyimlerini yorum olarak bu platformlarda paylaşanlara 200 TL değerinde hediye çeki verilecek.

Yorumların kampanyaya dönüşmesi içinse kurallar şöyle:

E-ticaret sitesinde yapılacak inceleme beş cümleden uzun olmalı.
İncelemede ürünün tanımı olmalı ve kullanım deneyiminden bahsedilmeli.
İnceleme anlaşılır bir şekilde yazılmış olmalı ve ilgilenen müşteriler için yararlı olmalı.
  (1.58 MB, 1390x925 - Gösterim: %1$d 12 .)


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (2)