Windows Yeni Sürüm 24 Haziran'daGeliyor

2015 yılında piyasaya sürülen ve şu anda dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya hitap eden Windows 10, tasarım anlamında köklü diyebileceğimiz bir güncelleme geçmişine sahip değil..Geçtiğimiz günlerde Microsoft'un, Windows 10'un...

Başlatan Lucifer, 07 Haziran 2021, 16:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

07 Haziran 2021, 16:48:15 Son düzenlenme: 07 Haziran 2021, 20:19:50 Kerem

Windows Yeni Sürüm 24 Haziran'daGeliyor


2015 yılında piyasaya sürülen ve şu anda dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya hitap eden Windows 10, tasarım anlamında köklü diyebileceğimiz bir güncelleme geçmişine sahip değil..
Geçtiğimiz günlerde Microsoft'un, Windows 10'un kullanıcı deneyimini ve tasarımını büyük ölçüde değiştirecek yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığını sizlerle paylaşmıştık.
24 HAZİRAN'DA TANITILACAK
Microsoft CEO'su Satya Nadella'nın son 10 yılın en önemli güncelleştirmesi olarak kabul ettiği yeni Windows 10 sürümü, 24 Haziran TSİ 18.00'de tanıtılacak.
windows 10
Microsoft, bugüne kadar 'Sun Valley' kod adıyla duyduğumuz yeni nesil Windows'un neler sunacağına dair şimdiye kadar pek bir bilgi paylaşmadı.
Microsoft'un, işletim sisteminde görsel iyileştirmeler yapması ve kullanıcı arayüzünü daha da geliştirmesi bekleniyor.
YENİ TASARIM VE ANİMASYONLAR GELECEK
Analistlere göre Microsoft, Windows 10'da daha yuvarlak köşeleri benimseyecek, yeni animasyonlar getirecek ve genel bir değişikliğe gidecek.
Ayrıca Başlat menüsü, Office, Microsoft Edge ve yerel Windows uygulamaları tamamen yenilenerek kullanıcılara sunulacak.
Microsoft'un Başlat menüsü, Eylem Merkezi ve Dosya Gezgini gibi birçok üst düzey kullanıcı arayüzünü tutarlı modern tasarımlar, daha iyi animasyonlar ve yeni özelliklerle değiştirmeyi planladığı büyük güncelleme hakkında tüm detaylar, 24 Haziran'da belli olacak.


abi gelmesin ... 10'un çok eksikleri var .. tamam bu  eksikler için bir güncelleme bunun çalışmasını yapan arkadaşlar var ofis'de akabe bilgisayarın bilişim ofisinde bunun testleri 7 aydır yapılıyordu.. ama inan bana kararlı sürüm güncellemesi gibi değil bu.. grafik görsellerde biraz çok hafif değişimler var.. windows 10'un bundan sonra 2022 de son bir güncelleme yayınlayıp amiral 10'u bitirmesi lazım sonra 11'e çalışması lazım... 2023'de windows 11 gelecek diye konuşuluyor.. eğer erkene çekerlerse sitelerdeki beta sürüm gibi olacak... windows kullanmıyorum ama şikayetçi olduğum kısımlar var .. pc cihaz gereksinimlerini açıklıyorlar ... o gereksinimlerde topluyorsun cihazı ama sana performans vermiyor... grafik ekran kartı üzerine çalışıyorlar fps ftps olayları... windows bunları tam düzeltmezse herkes windows 7 den zaten tam çıkamadı güncellemesi yok ama geri windows 7 ye dönecekler..
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A