Ses ve Video Dönüştürme Programı

Format Factory indirSes ve Video Dönüştürme ProgramıFormat Factory, ses ve video formatlarını birbirleri arasında dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Video, müzik ve resim dönüştürmesi...

Başlatan Musty, 28 Ağustos 2021, 22:46:05

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ses ve Video Dönüştürme Programı


Format Factory indir


Ses ve Video Dönüştürme Programı

Format Factory, ses ve video formatlarını birbirleri arasında dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Video, müzik ve resim dönüştürmesi yapabilirsiniz.

Videoları MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, müzikleri MP3/OGG/WMA/M4A/WAV, resimleri JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/ dönüşümleri gerçekleştirebiliyor.

Tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz bu yazılım ile video dosyalarınızı birbirleri arasında dönüştürebileceğiniz gibi imza ekleme, kesme, kırpma gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz. Format Factory, kullanımı oldukça kolaydır. Bilinen bütün ses, video ve görüntü dosyalarını dönüştürebilmektedir. Dönüştürme işlemlerinizi düşük, orta, yüksek kalitede farklı formatlar arasında kolayca yapmanıza izin veriyor. Ayrıca zarar görmüş video ve ses dosyalarını onarabiliyor.

Ayrıca en çok kullanılan videoları mp3 veya mp4 formatına dönüştürebileceğiniz Format Factory, 62 dilde hizmet vermektedir.

    Dönüştürebileceği Videolar: MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF,
    Dönüştürebileceğiniz Müzikler: MP3/OGG/WMA/M4A/WAV,
    Dönüştürebileceğiniz Resimler: JPG/BMP/PNG/TIF/ICO.


Özellikleri:

    - Tüm popüler video, ses, resim formatlarını dönüştürme desteği.
    - Hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarma.
    - iPhone, iPod multimedya dosya formatlarını destekler.
    - Resim dönüştürme Yakınlaştırma, Döndürme özelliği

Tüm Windows serisi için indir
https://www.dostindir.biz/indiryukle/format-factory