Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Boğa Yükselen Özellikleri

Yükseleni Boğa olan kişilerin yorulmak bilmeyen bir enerjileri vardır ve çok dayanıklıdırlar. Ayakları yere basan, sebatkar kişilerdir. Arkadaşlarına dostlarına çok kıymet verirler.Yemeyi, içmeyi ve gezmeyi çok severler....

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:16:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Boğa Yükselen ÖzellikleriYükseleni Boğa olan kişilerin yorulmak bilmeyen bir enerjileri vardır ve çok dayanıklıdırlar. Ayakları yere basan, sebatkar kişilerdir. Arkadaşlarına dostlarına çok kıymet verirler.

Yemeyi, içmeyi ve gezmeyi çok severler. Alışveriş yapmayı, sevdiklerine hediyeler almayı, dostlarıyla keyifli vakit geçirmeyi de çok severler. Hayatın tadını çıkarmayı bilirler. Yakın dostları ile çok eskiye dayanan ve sağlam dostlukları vardır.

Zevkli ve hoş kişilerdir. Estetik değerleri takdir edebilirler. Evlerine önem verirler. Evlerinde ki huzur onlar için önemlidir. Sezgileri çok güçlüdür ve duygusaldır.
Çok sabırlı, sakin görünüşlü, dayanıklı da olsalar, eğer bir kez öfkelendiler mi onları yatıştırmak çok güçtür. Değiştirmek istese dahi alışkanlıklarından kurtulmakta zorlanabilir.

Fiziki görünümü; genellikle, orta boylu ve tıknazdır. Teni buğday tenli veya esmerdir. Gözleri iri ve koyu renklidir. Venüs etkisi ile güzel ve etkileyici bir görünümleri vardır. Yeme-içmeye düşkünlüğü sebebiyle kilo almaya yatkın olabilir.

Konuksever kişilerdir. Bu dünyaya, somut değerlere, maddeye bağlıdırlar. Ancak bu, maddiyatçılık boyutuna gelmemelidir. Sevdiklerine karşı bazen kıskanç tutum içine girebilirler. Boğa burcunu yöneten gezegen Venüs, 4. enerji merkezimiz olan Kalp çakrayı etkilediği için, Boğa yükselenli kişilerin kalp çakrada varolan, bağımsız, maddiyata dayanmayan, saf sevgiyi geliştirmeleri önemlidir. Bu şekilde etraflarında sevgi ve huzura büyük katkı sağlayabilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1663

Yanıtlar: 4
Gösterim: 500

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 493

1673

Yanıtlar: 0
Gösterim: 415

1662

Yanıtlar: 0
Gösterim: 411

1672

Yanıtlar: 3
Gösterim: 566