Redmi Note 11 uygun fiyati ile one cikiyor

Redmi Note onbir özellikle küçük elli kullanıcılar için sevindirici bir tarafı var o da 6.43 inç ekranla geliyor olması. Tabii hoşunuza gidebilecek başka özellikleri de var.179 gram ağırlıktaki ürün, 8.09 gram ağırlıkta....

Başlatan Luna, 07 Temmuz 2022, 22:24:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Redmi Note 11 uygun fiyati ile one cikiyorRedmi Note onbir özellikle küçük elli kullanıcılar için sevindirici bir tarafı var o da 6.43 inç ekranla geliyor olması. Tabii hoşunuza gidebilecek başka özellikleri de var.179 gram ağırlıktaki ürün, 8.09 gram ağırlıkta. Ürünün çok da ince olduğunu söylemek güç, ancak ağırlık değeri ve yanlardan yumuşatılmış hatları itibarıyla tek elde kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliriz.

90Hz değere kadar tazeleme sunabilen 6.43 inç ekran, akıcı görüntüleme yapabiliyor. Günümüzde çoğu orta seviye telefonda bu değeri göremiyoruz, bu sebeple de Redmi'nin güçlü bir adım attığı ortada. FHD+ çözünürlük sunan  dış mekân kullanımlarında dahi iyi bir parlaklık düzeyi sunabilen ekran, tahmin edeceğiniz üzere gelişmiş bir okuma moduna da sahip.

6nm üretim süreciyle hazırlanan ürün, 2.4GHz değerine kadar çalışma hızını sunabiliyor. Buna ek olarak telefonda 4GB RAM ve 128GB dahili depolama değerleri var. LPDDR4X ve UFS2.2 teknolojileri sayesinde de dosya kopyalama ve uygulama çalıştırma tarafında iyi performanslar mümkün oluyor.

Android onbir işletim sistemi bulunduran telefon, kullanımı kolay bir arayüze sahip. Öte yandan, üründe ön yüklü olarak Facebook, Spotify, TikTok  PUBG gibi popüler markalar ön yüklü olarak geliyor. Tabii cihazın önümüzdeki aylarda yeni sistem sürümü güncellemesi almasını da beklediğimizi söylemeliyiz.

Cihazda Angry Birds iki gibi renkli görsellere  gelişmiş fiziksel detaylara sahip bir oyunu rahatlıkla oynayabildik. PUBG  Call of Duty gibi popüler online oyunları da yeterli performansta deneyimleyebileceğinizi belirtelim.

50MP ana kamera, f1.8 açıklık değerine sahip. Ultra geniş açılı kamera  makro kamera sayesinde manzara  yakın plan çekimler yapabiliyorsunuz. Deneyimlerimiz itibarıyla, özellikle gün ışığında, fotoğraf tarafında iyi sonuçlar veriyor. Video tarafında yüksek beklentiniz olmamalı, zira 1080p 30FPS video çekim değeri sunuluyor.
13MP değerdeki ön kameranın da sosyal medyada paylaşacağınız selfie'ler ve iyi ışıklı ortamlardaki görüntülü görüşmeler için yeterli performans sunduğunu söyleyebiliriz.

5000mAh pil, gündelik kullanımda, internet bağlantısını çok ön plana alarak kullanım gerçekleştirmediğinizde iki günlük deneyim anlamını taşıyor. Yoğun kullanımda ise tek şarj ile bir günü çıkarabilirsiniz.

Ürün, beraberinde gelen 33w hızlı şarj adaptörüyle seksen dakikada tamamen şarj olabiliyor. Bu da artı bir değer, zira bu düzeyde hızlı şarj özelliğini göremediğimiz amiral gemisi modeller de var.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Telefon ihtiyacından dolayı note 11 pro aldım, yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. İPhone'dan bu telefona geçtim ama şuan için gayet güzel. Fiyatına göre çok iyi bile diyebilirim. Hızlı şarj adaptörü ile 45 dk gibi bir sürede doluyor. Normal bir kullanımla (internet aktif kullanarak) 24 saat şarj ömrü var.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)