Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Erkeklere Olduğundan Uzun Görünme Tüyoları

Kadınlar gibi, erkek milleti için de uzun boylu olmak büyük önem taşıyor. Hatta erkekler uzun boylu olmayı daha çok önemsiyorlar. Çünkü, karizmatik görünmenin de yakışıklı olmanın da uzun boylu bir erkek olmaya bağlı olduğunu...

Başlatan Kerem, 17 Kasım 2022, 22:53:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Erkeklere Olduğundan Uzun Görünme Tüyoları

Kadınlar gibi, erkek milleti için de uzun boylu olmak büyük önem taşıyor. Hatta erkekler uzun boylu olmayı daha çok önemsiyorlar. Çünkü, karizmatik görünmenin de yakışıklı olmanın da uzun boylu bir erkek olmaya bağlı olduğunu düşünüyorlar. Haksız da sayılmazlar. Uzun boy erkeklerde hem karizma oluşturuyor, hem de uzun boylu erkekler ne giyerse yakışıyor.

Bu şartlar altında elbette erkekler uzun boylu olmayı isterler. Ama ne yazık ki herkesin boyunun uzun olması mümkün değil tabi. Genetik olarak uzun boya sahip erkekler ne kadar şanslıysa, kısa boya sahip erkekler de bir o kadar şanssız.

Günümüzde kısa boyun çaresi henüz bulunmadı. Boy uzatan tıbbi bir yöntem mevcut değil ne yazık ki. Ancak, boy uzatmak mümkün olmasa da, giyiminizde dikkat edeceğiniz bazı ayrıntılarla boyunuzu olduğundan uzun göstermek şansına sahipsiniz.

Eğer boyunuzun kısalığından şikayetçi bir erkekseniz işte olduğunuzdan daha uzun görünmenin sırları...
– Kısa boylu erkekler nasıl giyinmeli, hemen göz atalım:
Uzun boylu erkeklerin aksine çizgili takımlar, pantolonlar tam size göre. Boyunuzu daha uzun gösterir. Ama dikkat edin, hem kısa boylu hem zayıfsanız, boyuna çizgili kumaşlar sizi uzun göstereceği gibi, daha da zayıf gösterebilir.
Uzun ceketlerden kaçınmalısınız. Kısa, bele oturan kesimler sizin için uygun olacaktır.
Yine takımlarda olduğu gibi gömlek seçiminde de boyuna çizgili olanları tercih etmelisiniz.
Koyu renkler tercih sebebiniz olmalı. Açık renk kıyafetler boyunuzu ve kilonuzu ele verir.. Siyah, gri, lacivert ve diğer renklerin koyu tonları sizin için uygun olacaktır.

– Minyon yapılı bir erkek misiniz?;
Özellikle ceket kollarına çok dikkat etmelisiniz. Ceket kolları bileğinize düşmemelidir.
Pantolon paçalarınız aşağıya doğru daralmalıdır.
İri desenlerden uzak durmalısınız. Bu sizi daha minyon gösterir. Kravat seçiminde de gene iri desenler yerine boyuna çizgili ya da verev desenli kravatları tercih etmelisiniz.
Jeanlerinizin üzerine giyeceğiniz t-shirt uzun olmalıdır. Göbeğiniz varsa onu da gizlemiş olursunuz.
Gömleklerinizin yakası geniş olmalıdır.

– Şişman bir erkek misiniz? O zaman bunlara dikkat edin;
Kilonuzun göze çarpmaması için, tek renk giyimi tercih edin. Boyunuza göre açık ya da koyu renkler seçebilirsiniz.
Kilonuz göbek kısmında toplanmış ise, pantolonlarınızda kemer yerine pantolon askısını tercih edebilirsiniz.
Spor giyimde pantolonlarınızı boyuna çizgili gömlek ve t-shirtlerle kombine edin.
Son olarak kendinizi kusursuz görüyorsanız,mükemmel bir vücudum var, hafif kaslı, göbeğim yok ve boyum normal standartlarda diyorsanız da; size yakışan ne ise, tarzınıza göre dilediğiniz gibi giyinin. Tabi uyum olmak şartıyla...
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)