Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çocuklarınızın odasını daha eğlenceli bir hale sokun!

İtiraf edelim ki çoğu yetişkin odasında baloncuk şeklinde bir sandalye ya da buluttan bir yastık ister. Bunu bir kenara bırakırsak çocuğunuzun odasında her gün yaptığı kitap okumak, laptopta oyun oynamak gibi sıradan aktiviteleri...

Başlatan Kerem, 26 Ağustos 2022, 19:12:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çocuklarınızın odasını daha eğlenceli bir hale sokun!İtiraf edelim ki çoğu yetişkin odasında baloncuk şeklinde bir sandalye ya da buluttan bir yastık ister. Bunu bir kenara bırakırsak çocuğunuzun odasında her gün yaptığı kitap okumak, laptopta oyun oynamak gibi sıradan aktiviteleri daha zevkli hale sokmak için daha eğlenceli bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Odayı rengarenk bir hale sokun ve çocuğunuzun oynayabileceği boş alanlar bırakmak için eşyaları koyabileceğiniz bol çekmeceli mobilyalar seçin.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)