Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizde kim vefat ederse fazla üzülmez'siniz?

Soru saçma değil ama ülkemiz örfüne göre saçma olabilir bir'şey demiycem o konuda sadece soruyu sorucam..Ailenizde akrabanızda daha doğrusu ailede biri ölünce takmamak diye birşey demek imkansız zaten..Uzak akraba yakın akraba ama...

Başlatan TestaMent, 20 Eylül 2022, 11:32:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ailenizde kim vefat ederse fazla üzülmez'siniz?


Soru saçma değil ama ülkemiz örfüne göre saçma olabilir bir'şey demiycem o konuda sadece soruyu sorucam..

Ailenizde akrabanızda daha doğrusu ailede biri ölünce takmamak diye birşey demek imkansız zaten..
Uzak akraba yakın akraba ama yinede sohbetinizin olduğu üç beş konuştuğunuz kişilerden kim vefat ederse üzülmez üstükörü allah rahmet eylesin dersiniz ?

Misal ben örnek vereyim ki cevap cesaretlenmesi olsun...

Amcalarımı severim.. ama tanışlığım yok 2 amcam var gerçi en büyüğünü bilmem bir kaç kere gördüm ettim. .vefat etse allah  rahmet eylesin der takmam bile kafama... şu gözden uzak gönülden apaçi muhabbeti gibi birşey..

Sizde'de var mı bu ?

Bazen şeyde olur mesela ana babada uzaktır çok uzaktır uzaktan ölüm haberini alırsın ona bile birgün düşünmeden sonra hemen geçer neyse ölümlü dünya dersin..

Bu denli akrabalarınız var'mı ?


Benzer Konular (5)

2327

Yanıtlar: 0
Gösterim: 294

4450

Yanıtlar: 0
Gösterim: 4

Dün, 16:06:15
Kerem tarafından
3490

Yanıtlar: 0
Gösterim: 390