Forum Alt Yapıları Seçimleriniz Fikirleriniz

Forumculuk veya blog'culuk portallı portalsız..Mybb SmfVbulletinXenforoBilinenler ve diğerleri ... seçim demeyelimde hangisi size göre..Yapısal tartışmalarıda yorumda yapabilirsiniz.....

Başlatan Charismax, 12 Nisan 2021, 03:04:29

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Topic keywords [SEO] aspoholcmsmybbpbbphbbsmfvanilyavbulletinwordpressxenforo
Forumculuk veya blog'culuk portallı portalsız..

Mybb
Smf
Vbulletin
Xenforo

Bilinenler ve diğerleri ... seçim demeyelimde hangisi size göre..

Yapısal tartışmalarıda yorumda yapabilirsiniz..
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Forumların daha çok büyüyeceğine  ve geçmiş yıllardaki gibi üye trafiği olacağına inancım olsa xenforo ile başlardım. Şahsen forummeskeninin kolaylığını ve arama motorları tarafından sevilmesi çok hoşuma gidiyor.

Ücretsiz scriptler içinde de smf, neden smf geçmiş forumlarımdada başarı yakalamıştım ama hep birşeyler bahane oldu kapattım. Mybb de güzel olabilir belki ama onu öğrenmeye çalışsam senin smf ile yaşadığın sınavı bende yaşarım 😂 o kadar sabrım yok artık.


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

Xenforoda hata bulamıyorum hata bassa çok çabuk çözülüyor .. telefondaki uygulamalar gibi kullanışı çok rahat.. Smf güçlü arama motorlarında çabuk beliriyor görünüş olarak sadece cılız kalıyor.. Mybb ' vbulletinden özenti ama oda baba forum .. genelde ücretsiz forum sitelerinde sorunlar çok oluyor tam uğraşmalık.. ya uğraşacaksın yada kurup bırakacaksın öyle devam edeceksin... Bizler uğraşmayı severiz niye olmuyo yaa deriz ondan bize dayanmıyor.. şuan yıkılmayan ve abartmıyorum pist olarak kullanıp uçak kaldırabileceğim bir sistem oldu....

yalnız bişi diycem.. bunu dedim diye bana sunucunuzdaki my sql tablo hatalarını sormayın... onun forumla sprictle alakası yok... bi yerde başıma geldide  :rose:
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A