Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Forum Alt Yapıları Seçimleriniz Fikirleriniz

Forumculuk veya blog'culuk portallı portalsız..Mybb SmfVbulletinXenforoBilinenler ve diğerleri ... seçim demeyelimde hangisi size göre..Yapısal tartışmalarıda yorumda yapabilirsiniz.....

Başlatan Mişa, 12 Nisan 2021, 00:04:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anahtar Kelimeler [SEO] xenforosmfvbulletinmybbpbbphbbvanilyacmsaspoholwordpress
Forum Alt Yapıları Seçimleriniz Fikirleriniz

Forumculuk veya blog'culuk portallı portalsız..

Mybb
Smf
Vbulletin
Xenforo

Bilinenler ve diğerleri ... seçim demeyelimde hangisi size göre..

Yapısal tartışmalarıda yorumda yapabilirsiniz..

12 Nisan 2021, 14:40:21 #1 Son düzenlenme: 14 Kasım 2022, 22:43:54 Kerem
Forumların daha çok büyüyeceğine  ve geçmiş yıllardaki gibi üye trafiği olacağına inancım olsa xenforo ile başlardım.

Ücretsiz scriptler içinde de smf, neden smf geçmiş forumlarımdada başarı yakalamıştım ama hep birşeyler bahane oldu kapattım. Mybb de güzel olabilir belki ama onu öğrenmeye çalışsam senin smf ile yaşadığın sınavı bende yaşarım 😂 o kadar sabrım yok artık.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Xenforoda hata bulamıyorum hata bassa çok çabuk çözülüyor .. telefondaki uygulamalar gibi kullanışı çok rahat.. Smf güçlü arama motorlarında çabuk beliriyor görünüş olarak sadece cılız kalıyor.. Mybb ' vbulletinden özenti ama oda baba forum .. genelde ücretsiz forum sitelerinde sorunlar çok oluyor tam uğraşmalık.. ya uğraşacaksın yada kurup bırakacaksın öyle devam edeceksin... Bizler uğraşmayı severiz niye olmuyo yaa deriz ondan bize dayanmıyor.. şuan yıkılmayan ve abartmıyorum pist olarak kullanıp uçak kaldırabileceğim bir sistem oldu....

yalnız bişi diycem.. bunu dedim diye bana sunucunuzdaki my sql tablo hatalarını sormayın... onun forumla sprictle alakası yok... bi yerde başıma geldide  :rose:

Geçenlerde mybb bir forum gezdim ve sahibi kimde takdir ettim. Doğrusu sahibinin emeğimi yoksa mybb nin güncellemeleri ile mi bu kadar güzel oldu bilemiyorum. Özetle mybb de çok güclü ve şık bir rahip forum scriptlerine. 
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

823

Yanıtlar: 10
Gösterim: 1787

517

Yanıtlar: 6
Gösterim: 3293

1078

Yanıtlar: 54
Gösterim: 3392

16

Yanıtlar: 1
Gösterim: 3321

1233

Yanıtlar: 7
Gösterim: 1356