Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Smf sitelerin içinden bir forum sitesi yaz

Yazıyorum forumsever.com...Anlamıyorum... smf ilk kurulumda bakıldığında basit görüntülü bir site... forumsever bu siteyi nirvana eylemiş temasıyla giydirmiş.. giydirilmiş temayı @Kerem geliştirmiş... bu forumun diğer forumlardan...

Başlatan TestaMent, 20 Eylül 2022, 11:27:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Smf sitelerin içinden bir forum sitesi yaz


Yazıyorum forumsever.com...

Anlamıyorum... smf ilk kurulumda bakıldığında basit görüntülü bir site... forumsever bu siteyi nirvana eylemiş temasıyla giydirmiş.. giydirilmiş temayı @Kerem geliştirmiş... bu forumun diğer forumlardan hiç bir farkı olmamasına rağmen neden buraya ilgi yok anlamıyorum... ille webtekno kafasında wp olması'mı gerekiyor?

İlgi konusunda ben üye olayını bıraktım artık. Ziyaretçi sayısının düşmemesi yeterli benim için. Forum olarak indexlenme ya da diğer konularda hiç bir forumdan kalır yanımız yok biliyorsun. Üye gelmesede olur. 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Bu siteye 4'lü 6'lı bir yönetim kadrosu olacak.. Böyle boş zamanını adayacak ilgili alakalı olduğu bölümlere yüklenecek varya... off...

Alıntı yapılan: TestaMent - 20 Eylül 2022, 11:41:54Bu siteye 4'lü 6'lı bir yönetim kadrosu olacak.. Böyle boş zamanını adayacak ilgili alakalı olduğu bölümlere yüklenecek varya... off...
Ekibimiz olsa tadından yenmez tabiki ama benim uzun süre ara vermem iyi olmadı 😀 Şuan için sıkıntı yok. Açıkcası kimseyi davet etmiyorum. Böyle iyiyim şuan. 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Alıntı yapılan: Kerem - 20 Eylül 2022, 12:22:19Ekibimiz olsa tadından yenmez tabiki ama benim uzun süre ara vermem iyi olmadı 😀 Şuan için sıkıntı yok. Açıkcası kimseyi davet etmiyorum. Böyle iyiyim şuan.
Sürüne sürüne gelecekler .. eskidikce değerler artar  :dede:

Öyle zaten, doğru paylaşımlar ile belirli bir kitleye ulaşabilmek yeterli olacaktır. Bunun için de zaman gerekiyor. 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

1078

Yanıtlar: 54
Gösterim: 3059

531

Yanıtlar: 59
Gösterim: 8160

517

Yanıtlar: 6
Gösterim: 3038

16

Yanıtlar: 1
Gösterim: 2945