Türkçe Rap Hakkında Düşünceleriniz Neler ?

Türkçe Rap hakkında neler düşünüyorsunuz ?...

Başlatan Charismax, 10 Mayıs 2021, 01:30:58

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkçe Rap Hakkında Düşünceleriniz Neler ?


Türkçe Rap hakkında neler düşünüyorsunuz ?
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Rap ayrı bir dünya, çokta takip ettiğim bir müzik türü değil. Geçmişten kalma işte sagopanın şarkılarını dinlerim, birkaçta cezanın şarkısı.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Bu alemin içindeyim eskiden çok icratım oldu.. parada kazandığım olmadı değil.. partiler verdik cılız sesimizle.. partilerimiz 20 kişiyi geçmiyordu  :) ozaman ile bu zaman çok farklı zamanlar... 12 sene gibi bir boşluk hatta 14 sene diye bilirim.. eski rap oldscholl alışkanlıklarımı yeni bırakıyorum... iyide olsam kötüde olsam piyasaya ep yaptım çıkacak kendim yayınlayacağım.. parçalarım hazır ev studyo kayıtı olarak.. ama onları yayınlamak yerine bir amatör yapsam atsam diye hevesleniyorum.. ama çok az kaldı.. perde arkasında en çok uğraştığım bir iş kendileri... hobim varım yoğum diye bilirim  :cool: çok seviyorum çünkü gerçekten... tercih meselesi yapılmış olsa tereddütsüz rap derim... rahatlatıyor beni..
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Meskene ilk gelidiğimde bir iki yazına denk gelmiştim, bu adam neyin kafasını yaşıyor demiştim aslında  :duvar: :D aslında müzik kişinin bir şekilde yaşam tarzı, benim ki biraz karışık demekki her türden çalıyor dünya bana :D rap ise sagopa ve cezadan ibaret.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...