Forum Konularını ve Mesajlarını Yazdırma

Merhaba, forumsever üyeleri ve ziyaretçileri resmi bir giriş oldu sanırım Neyse gelelim konumuza, forumda ki konular hepimizin faydalanabilmesi için açıldığından dolayı konu içerisindeki resimler ve linklerde herhangi bir kısıtlama...

Başlatan Kerem, 01 Nisan 2021, 19:09:23

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

01 Nisan 2021, 19:09:23 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2021, 03:12:32 Kerem
Merhaba, forumsever üyeleri ve ziyaretçileri :) resmi bir giriş oldu sanırım :D Neyse gelelim konumuza, forumda ki konular hepimizin faydalanabilmesi için açıldığından dolayı konu içerisindeki resimler ve linklerde herhangi bir kısıtlama yoktur. Yani üyelerimiz konu içeriğine rahatlıkla ulaşabildiği gibi ziyartçilerimizde konu içeriğine rahat bir şekilde ulaşabilmekte.

      Konu içeriğinden belirli bir kesiti almak istediğinizde seçim yaptıktan sonra seçim yaptığınız alan üzerinde sağ tık kullanarak kopyalayabilirsiniz. Diğer bir seçenekte konunu sağ üstünde bulunan Yazdır ( Aşağıda resimde kırmızı ile işaretlediğim alan) butonunu tıklıyoruz. Karşımıza forumun arayüzünden kurtulmuş, yazdırılması daha kolay bir sayfa çıkıyor.

      Açılan sayfanın sol üstünde kırmızı ile işaretlediğim alanda Sedece Metin ya da Görüntüler ve Metin seçeneklerini göreceksiniz. Eğer görsellerin çıkmasını istemiyorsanız birinci seçeneği, görsellerin çıkmasını istiyorsanız da ikinci seçeneği seçmeniz yeterli olacaktır. Resimler aşağıda, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Resimlerin üzerine imleçinizi tutarak büyümesini sağlayabilirsiniz.

Konulardan faydalanabilmek için üye olmanız gerekmektedir.


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

01 Nisan 2021, 19:16:35 #1 Son düzenlenme: 01 Nisan 2021, 19:18:16 KeReM @
Mobil cihazlarda tek fark yazdır butonu KULLANICI EYLEMLERİ sekmesinin altında olması. Diğer işlemlerin tamamında aynı yolu izliyorsunuz.
Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm