Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Özel Üye Grupları Hakkında

Forumsever olarak Genel Forum Sitesi başlığı altında devam edecek olsakta diğer genel forumlardan işleyiş olarak farklı bir işleyiş planlıyoruz. Buna neden olarak artık forum kültürünün çok yaygın olmamasını gösterebiliriz....

Başlatan Kerem, 10 Kasım 2022, 21:12:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10 Kasım 2022, 21:12:22 Son düzenlenme: 14 Kasım 2022, 21:10:42 Kerem
Özel Üye Grupları Hakkında

Forumsever olarak Genel Forum Sitesi başlığı altında devam edecek olsakta diğer genel forumlardan işleyiş olarak farklı bir işleyiş planlıyoruz. Buna neden olarak artık forum kültürünün çok yaygın olmamasını gösterebiliriz. 2021 yılında forumumuzu kurarken forumsever 'i üye odaklı olarak tasarlamış olsak da geçen zaman içerisinde eski üye potansiyelinin olmadığını gözlemlemiş olduk. Bu nedenle aşağıda ki değişiklikleri yapmaya karar verdik.

Yapılan değişiklikler;

1. Grafiker, özel üye, prens ve prenses üye gruplarını kalıcı olarak kaldırdık. Bu üye gruplarına daha önce dahil etmiş olduğumuz arkadaşları gruplardan çıkardık.

2. Forumumuza eklemiş olduğumuz sağ tık engelleme ve kopyalama yasağı gibi kısıtlamaları kaldırdık. Ziyaretçilerimiz artık tüm konulara kısıtlamasız olarak ulaşabilecektir.

3. Forum üyelik sistemini e posta onaylı olarak değiştirdik.


Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Özel gruplar kaldirildi dedin ben ne oldunu bile anlamadim.Ben zaten tek takilirim :)Grup kurmadim :hih:
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Alıntı yapılan: Luna - 10 Kasım 2022, 22:02:50Özel gruplar kaldirildi dedin ben ne oldunu bile anlamadim.Ben zaten tek takilirim :)Grup kurmadim :hih:
:grin: Gruplar benim başımın altından çıkmıştı. Forum olarak değişiyoruz, değişim iyidir. :cool:
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

10 Kasım 2022, 22:16:51 #3 Son düzenlenme: 10 Kasım 2022, 22:21:21 Kerem
Fırsatım varken ben kısa bir açıkma yapayım yinede. Forum olarak ne kadar genel forum başlığını kullanıyor olsakta yıllardır alışı geldiğimiz forum kültüründen çıkmayı düşünüyoruz. Nedeniyse geçmişte ki forum kültürüne aşina olan çok fazla forum takipçisi üye kalmadı, kalanlarda zaten geçmişten gelen ekiplerle devam ediyorlar. Bu nedenle yolumuza üye odaklı değil ziyaretçi odaklı bir forum sitesi olarak devam edeceğiz. Yani artık burada özel üye, prens, prenses gibi gibi gruplar olmayacak. Yönetim ekibi ve diğer üyelerimiz olarak yolumuza devam edeceğiz. Yönetim ekibinede başvuru ile değil yönetimin kararı ile alım olacaktır. Daha detaylı bir açıklamayı fırsatım olursa ve gerek olursa zaman içerisinde yaparım.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Alıntı yapılan: Kerem - 10 Kasım 2022, 22:05:36:grin: Gruplar benim başımın altından çıkmıştı. Forum olarak değişiyoruz, değişim iyidir. :cool:
Degisim sart hemde bir cok alanda keske degisimin yenilenmek, yenilikler getirdigini anlayan toplum olsak.. hadi hayirlisi diyeyim :)
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Alıntı yapılan: Kerem - 10 Kasım 2022, 22:16:51Fırsatım varken ben kısa bir açıkma yapayım yinede. Forum olarak ne kadar genel forum başlığını kullanıyor olsakta yıllardır alışı geldiğimiz forum kültüründen çıkmayı düşünüyoruz. Nedeniyse geçmişte ki forum kültürüne aşina olan çok fazla forum takipçisi üye kalmadı, kalanlarda zaten geçmişten gelen ekiplerle devam ediyorlar. Bu nedenle yolumuza üye odaklı değil ziyaretçi odaklı bir forum sitesi olarak devam edeceğiz. Yani artık burada özel üye, prens, prenses gibi gibi gruplar olmayacak. Yönetim ekibi ve diğer üyelerimiz olarak yolumuza devam edeceğiz. Yönetim ekibinede başvuru ile değil yönetimin kararı ile alım olacaktır. Daha detaylı bir açıklamayı fırsatım olursa ve gerek olursa zaman içerisinde yaparım.
Bu konuda ben bir sey diyemem konunun cok da bir bilgim yok,fakat bildigim sizin en dogrusuna karar vereceginizdir. Desteklerim sadece.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Alıntı yapılan: Luna - 10 Kasım 2022, 22:25:58Bu konuda ben bir sey diyemem konunun cok da bir bilgim yok,fakat bildigim sizin en dogrusuna karar vereceginizdir. Desteklerim sadece.
Desteğin için teşekkür ederim.  :spk: Bu şekilde bir değişimle başlayacağız, bakalım getirisi ya da götürüsü ne olacak. 
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

1659

Yanıtlar: 0
Gösterim: 428

1663

Yanıtlar: 4
Gösterim: 577

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 561

1673

Yanıtlar: 0
Gösterim: 469