Türkiye Dövüş Sanatları

Dünya Aslando Federasyonu; kadın-erkek yetişkinlere, çocuklara ve özel kuvvetlere dövüş sanatları eğitimi vermektedir. Dövüş sanatları kursu alarak kişi kendini karşısındakini daha kolay etkisiz hale getirir. En iyi dövüş...

Başlatan BlueAjans, 28 Nisan 2022, 18:49:25

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28 Nisan 2022, 18:49:25 Son düzenlenme: 28 Nisan 2022, 19:05:50 Kerem

Türkiye Dövüş Sanatları


Dünya Aslando Federasyonu; kadın-erkek yetişkinlere, çocuklara ve özel kuvvetlere dövüş sanatları eğitimi vermektedir. Dövüş sanatları kursu alarak kişi kendini karşısındakini daha kolay etkisiz hale getirir.

En iyi dövüş sanatı aslando kişinin kendine güvenini artırmaktadır. Bunun yanında kendini ifade etme konusunda da çok faydalı bir teknik olduğunu söyleyebiliriz. Savunma dövüş sanatları eğitimi; kişinin kendini savunması yanında onun atılgan olmasını da sağlamaktadır. Kişinin kendi benliğinin fark edebilmesi için çok önemli bir teknik olduğu belirtilebilir. Dövüş sanatları felsefesi; kişinin kendini güçsüz, savunmasız hissetmesini engellemektedir. Aslando dövüş sanatı, zihinsel güçlerin ortaya çıkarılmasında önemli rol oynuyor. Kişi saldırıyla karşı karşıya geldiğinde onu özel yöntemlerle etkisiz hale getirmektedir.

@BlueAjans konunuzdan bağlantıyı kaldırdım. Tekrarlamazsanız sevinirim, forumumuzda reklam yasak.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana  " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)