Ormanlık Alandaki Çocuklari Kurt Yedi

Rusya'nın Kidero kentinde ormanlık alanda yürüyen 7 ve 9 yaşlarındaki iki çocuk, aniden kurt baskınına uğradı. Kurt, çocuklardan birini yaralarken, diğerini de ormana doğru kaçırdı. Yaralı çocuğun bağrışları üzerine...

Başlatan Kerem, 30 Temmuz 2022, 17:54:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ormanlık Alandaki Çocuklari Kurt Yedi


Rusya'nın Kidero kentinde ormanlık alanda yürüyen 7 ve 9 yaşlarındaki iki çocuk, aniden kurt baskınına uğradı. Kurt, çocuklardan birini yaralarken, diğerini de ormana doğru kaçırdı. Yaralı çocuğun bağrışları üzerine çevredekiler acilen bölgeye geldi ve yetkililere haber verildi.


Ekipler bölgeye geldiğinde iş işten geçmişti. Kurt, çocuklardan birini alıp kayıplara karışırken, diğer çocuğu da ağır yaralı şekilde bıraktı. Acilen hastaneye kaldırılan çocuk tedavi altına alındı. Hastaneden paylaşılan fotoğraflarda da çocuğun boyun kısmından yara aldığı görüldü.Diğer yandan kurt tarafından kaçırılan çocuğun cansız bedeni de ormanlık alanda bulundu. Ekipler, yaptıkları ilk incelemede kurdun çocuğa boyun tarafından saldırdığını tespit etti.

Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Kurt insan boğazını nereden biliyor ? hadi içgüdüsel olarak bunlar avlanıyor avlarını boğazdan yakalayıp boğuyor içlerine kodlamış yaratan' insanları boğazdan yakalaması garip.. Geçmiş olsun insandır..

Dediğin gibi tamamen iç güdüsel bir hareket. Kurdun amacı avını boğarak direnmesini önlemek, avı insanmış ya da hayvanmış farketmiyor. 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)