Aloe Vera Jeli Maske Tarifleri

alatalığı ezin ve taze aloe vera jeline ekleyin. Salatalığın yağlı ciltler için şahane soğutma özellikleri vardır. Yüzünüzün her yerine uygulayın ve 15 dakika bekletin.Donuk Ve Soluk Ciltler İçin Aloe Vera MaskesiCildiniz çok...

Başlatan Luna, 24 Haziran 2022, 22:34:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aloe Vera Jeli Maske Tariflerialatalığı ezin ve taze aloe vera jeline ekleyin. Salatalığın yağlı ciltler için şahane soğutma özellikleri vardır. Yüzünüzün her yerine uygulayın ve 15 dakika bekletin.

Donuk Ve Soluk Ciltler İçin Aloe Vera Maskesi

Cildiniz çok donuksa ve süratli bir formda toplanmaya gereksinim duyuyorsa, bu yüz maskesi tam da gereksiniminiz olan şeydir.

Materyaller;

Aloe vera jeli
Zerdeçal
Bal
Tanımı:

Bir kaseye aloe vera jeli, bal ve bir tutam zerdeçal ekleyin. Bal ve aloe vera cildinizi nemlendirirken zerdeçal cildinizi aydınlatan antioksidanlar içerir. Bu yüz maskesini yüzünüzün heryerine uygulayın ve birkaç dakika bekleyin. Daha sonra yüzünüzü durulayın.

Cilt Lekeleri İçin Aloe Vera Maskesi Tarifi


Lekeler cildinizin donuk görünmesine neden olabilir. Bu aloe vera yüz maskesi, donuk cilt görünümlerini azaltmanıza ve cilt tonunuzu aydınlatmanıza yardımcı olacaktır.

Materyaller;

Limon suyu
Aloe vera jeli
Tanımı:

Bir kaseye biraz aloe vera jeli, biraz limon suyu ekleyin ve karıştırın. Hassas bir cildiniz varsa daha az limon suyu kullanabilirsiniz. Bu karışımı yüzünüze uygulayın ve 15 dakika bekletin. Olağan suyla durulayın.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)