Yüz Yogası ve Gıdı Problemi

GIDIDAN NASIL KURTULURSUNUZ?Danielle Collins, yağ yakım sürecinde ne kadar dikkat edilse de vücudun hangi bölümünden yağın yakılacağını seçilemediğini belirtti. Fakat bölgede bulunan kasları güçlendirmek, bu yağ görünümünde...

Başlatan Kerem, 30 Temmuz 2022, 00:14:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yüz Yogası ve Gıdı Problemi


GIDIDAN NASIL KURTULURSUNUZ?

Danielle Collins, yağ yakım sürecinde ne kadar dikkat edilse de vücudun hangi bölümünden yağın yakılacağını seçilemediğini belirtti. Fakat bölgede bulunan kasları güçlendirmek, bu yağ görünümünde büyük etkiler oluşturabilir.

Danielle, egzersiz sırasında başın geriye yatırılması gerektiğini, dudaklarınızı kapatmanızı ve dilin ucunu yukarı ve aşağı doğru hareket ettirmeniz gerektiğini belirtti. Sadece bir dakika boyunca bu hareketi yapmak bile, çene kaslarınızda oldukça etkili olacaktır. Böylece bu bölgeyi sıkı tutabilirsiniz.

Collins, yüz egzersizi, yüz masajı ve akupunkturunun bir birleşimi olarak yüz yogasının oldukça etkili olduğunu belirtiyor. Aynı zamanda zihin, beden ve ruh arasındaki bütünlüğü de sağlayan tekniklere odaklanılması gerektiğine vurgu yapıyor.

Yüz yogası, yüz egzersizleri ve yüz masajının birleşimidir. İkisi bir arada daha genç bir görünüm oluşturmaya yardımcı olur.

Danielle, vücudunuzun formda ve sıkı kalmak için düzenli egzersize ihtiyacı olduğu gibi, yüz ve boyundaki 57 kasın da çalıştırılması gerektiğini dile getiriyor. Egzersizle güçlendikçe sıkılaşır ve kaslara bağlı cilt de gerilir, bu nedenle çizgileri ve kırışıklıkları azaltır.

Üstelik yüzdeki kaslar vücuttaki diğerlerden çok daha küçük olduğundan, güçlerini ve tonlarını arttırmaları çok daha az zaman alır. Masaj ise dolaşımı, lenf akışını arttırır ve toksinleri uzaklaştırır.

Danielle, ayrıca bu egzersizin, kötü cilt tonunu, şişkinliği ve koyu halkaları azalttığını ve cildin daha sağlıklı ve daha genç görünmesini sağladığını dile getirdi. Masaj teknikleri aynı zamanda daha sıkı ve sağlıklı bir cilt anlamına gelen doğal dolgunlaştırıcı maddeler olan kolajen ve elastini de artıracaktır.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)