Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

İkizler Yükselen Özellikleri

İkizler yükselenler değişikliği ve hareketi çok severler. Zihinlerini sürekli meşgul tutacak yeni şeyler öğrenmeyi, değişik faaliyetler yapmayı severler. Hareketli ve sosyal bir yapıları vardır. Bu sayede çabuk arkadaş edinirler,...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:17:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İkizler Yükselen Özellikleriİkizler yükselenler değişikliği ve hareketi çok severler. Zihinlerini sürekli meşgul tutacak yeni şeyler öğrenmeyi, değişik faaliyetler yapmayı severler. Hareketli ve sosyal bir yapıları vardır. Bu sayede çabuk arkadaş edinirler, çevreleri çok geniştir. Okumayı çok seven, entelektüel kişilerdir.

Yaratıcı kişilikleri vardır. Çok güzel konuşabilirler veya yazabilirler. Öğretmenlik nitelikleri taşırlar. İkna kabiliyetleri vardır. Araştırmayı ve öğrenmeyi çok sevdikleri için, pek çok konu hakkında fikir sahibidir. Ancak çabuk sıkılabilen yapıları gereği çok derinlemesine inemezler çoğu zaman. Sanata, edebiyata ve kısa süreli sehayatlere düşkündürler.

Fiziksel özellikleri; ince, uzun boylu, narin kemiklidirler. Keskin dikkatli, gözlemci bakışları vardır.

Çok sayıda arkadaşları vardır. Canayakın ve sohbeti seven kişilerdir. Kararsızlık yaşayabilirler. Karasızlık ve sabırsızlıkla kimi zaman dikkatlerinin dağınık olmasına ve sinirli olmalarına yol açabilir. İkizler burcunu yöneten Merkür gezegeni 2. enerji merkezimizle bağlantıdadır. 2. çakra öğrenme, yaratıcılık, saf dikkati ve saf bilgiyi yönetir. İkizler yükselenler eğer 2. çakralarını dengeli kullanabilmeyi başarırlarsa, içlerindeki saf dikkatin ve saf bilginin uyanması ile yaratıcılıklarını en üst şekilde kullanabilir ve çevrelerine bilgiyi en güzel şekilde öğretebilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1660

Yanıtlar: 0
Gösterim: 402

1670

Yanıtlar: 1
Gösterim: 445

1659

Yanıtlar: 0
Gösterim: 383

1663

Yanıtlar: 4
Gösterim: 496

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 493