Yumurtaları Kutuya Nasıl Yerleştirirsin ? (Kişilik Analizi)

Elinde 4 tane yumurta ve 10'lu bir yumurta kutusu var. Yumurtaları kutuya hangi şekilde dizerdin? Yukarıdaki 4 alternatiften birini seç sana en kuvvetli kişilik özelliğini söyleyelim.Alternatif A - Eğer bu şekilde zikzak olarak dizmeyi...

Başlatan Kerem, 06 Haziran 2021, 00:46:04

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


 • "Elinde 4 tane yumurta ve 10'lu bir yumurta kutusu var. Yumurtaları kutuya hangi şekilde dizerdin? Yukarıdaki 4 alternatiften birini seç sana en kuvvetli kişilik özelliğini söyleyelim.'lu bir yumurta kutusu var. Yumurtaları kutuya hangi şekilde dizerdin? Yukarıdaki 4 alternatiften birini seç sana en kuvvetli kişilik özelliğini söyleyelim."


  Elinde 4 tane yumurta ve 10'lu bir yumurta kutusu var. Yumurtaları kutuya hangi şekilde dizerdin? Yukarıdaki 4 alternatiften birini seç sana en kuvvetli kişilik özelliğini söyleyelim.

  "Alternatif A- Eğer bu şekilde zikzak olarak dizmeyi seçtiyseniz en güçlü yönünüz yaratıcılığınız. Devamlı yeni fikirler üretir ve asla aynı şeyi uzun süre yapamazsınız. Onlarca farklı görevi aynı anda yerine getirebilen ve daima dikkatleri üzerinde toplamayı başaran birisiniz."


  Alternatif A - Eğer bu şekilde zikzak olarak dizmeyi seçtiyseniz en güçlü yönünüz yaratıcılığınız. Devamlı yeni fikirler üretir ve asla aynı şeyi uzun süre yapamazsınız. Onlarca farklı görevi aynı anda yerine getirebilen ve daima dikkatleri üzerinde toplamayı başaran birisiniz.  "Alternatif B - Eğer bu şekilde bütün yumurtaları tek bölgede toplamayı tercih ettiyseniz en güçlü yönünüz mantığınız ve analitik zekanız. Bir şeyleri organize etmek için doğmuşsunuz. En zor işlerin altından bile azminiz ve sistemli çalışmanız sayesinde kalkabilirsiniz."


  Alternatif B - Eğer bu şekilde bütün yumurtaları tek bölgede toplamayı tercih ettiyseniz en güçlü yönünüz mantığınız ve analitik zekanız. Bir şeyleri organize etmek için doğmuşsunuz. En zor işlerin altından bile azminiz ve sistemli çalışmanız sayesinde kalkabilirsiniz.  "Alternatif C - Eğer şekildeki gibi dengeli bir biçimde yumurtaları dizdiyseniz en güçlü özelliğiniz esnekliğiniz. Her türlü zorlukların arasında rahatlıkla manevra yapabilir ve küçük oyunlarla bu zorlukları bertaraf etmesini bilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açık birisiniz."


  Alternatif C - Eğer şekildeki gibi dengeli bir biçimde yumurtaları dizdiyseniz en güçlü özelliğiniz esnekliğiniz. Her türlü zorlukların arasında rahatlıkla manevra yapabilir ve küçük oyunlarla bu zorlukları bertaraf etmesini bilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açık birisiniz.  Alternatif D - Eğer yumurtaları şekildeki gibi dizmeyi tercih ettiyseniz en güçlü yanınız kararlılığınız ve kesinliğiniz. Doğuştan liderlik özelliklerine sahipsiniz ve olayları hızla analiz edip doğru kararı verebiliyorsunuz. Çevrenizde her zaman ilgi odağısınız.

  Alıntı


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

kutuyu keserim sadece 4'lü bırakırım.. şaka değil son yumurtalar kaç kalırsa yaptığım birşey..
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Alıntı yapılan: Charismax - 06 Haziran 2021, 01:07:49kutuyu keserim sadece 4'lü bırakırım.. şaka değil son yumurtalar kaç kalırsa yaptığım birşey..


Mantıklıymış aslında 😂 ben C deki gibi dağıtırdım herhalde. 🤔


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

Alıntı yapılan: Kerem - 06 Haziran 2021, 01:10:32Mantıklıymış aslında 😂 ben C deki gibi dağıtırdım herhalde. 🤔
abi ben sahiden yapıyorum biliyormusun :D şey diye yazmadım.. simetri takıntım  yok hani simetri diyorlar belli obje ve eşyaların görünümüne takıyor insan.. bende çok çok hafif o olay var ... mesela birşey olmuyorsa istediğim gibi .. boşver diyemiyorum ya olacak yada o çöp olacak ama çöp olurkende bin parçaya bölünecek yani ya kıracam ya atomlarına bölücem kimsenin işine yaramaması lazım bana yaramıyorsa :P öyle değişik şeylerim var ya bu konuda şuan onu tetikledi mesela haha
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Ben de tam tersine çok rahatım. :D Bişeyi kolay kolay takmam kafama, olduğu kadar der bırakırım 😂 eşim çok kızar bu huyuma


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

Alıntı yapılan: Kerem - 07 Haziran 2021, 20:17:37Ben de tam tersine çok rahatım. :D Bişeyi kolay kolay takmam kafama, olduğu kadar der bırakırım 😂 eşim çok kızar bu huyuma
şuan bende kızdım sinir oldum  (J) bu ne rahatlık paşam  :rose:
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Ömür gidiyor boşver, takmaya değmiyor 😎


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm

Alıntı yapılan: Kerem - 07 Haziran 2021, 20:21:29Ömür gidiyor boşver, takmaya değmiyor 😎
konuyu sabote etmek istemem ama .. paşam yada paşa sana gider nick olarak .. bi ara düşün :)
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Alıntı yapılan: Charismax - 07 Haziran 2021, 20:24:17konuyu sabote etmek istemem ama .. paşam yada paşa sana gider nick olarak .. bi ara düşün :)
Aslında paşam ya da paşa denilmesini hiç sevmem. 😂 çok sinir edici geliyor bana.


Kazanmak kirlidir kaybedelim insan kalırız... /gazapizm