Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Felsefe 101 | Paul Kleinman

Dünyanın en büyük düşünürlerinin çığır açan fikirlerini keşfedin!Ders kitapları, felsefenin önemli teorilerini, ilkelerini ve figürlerini filozofları bile çileden çıkaracak kadar sıkıcı metinlere dönüştürebiliyor zaman...

Başlatan Asrevya, 16 Eylül 2022, 22:29:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Felsefe 101 | Paul Kleinman
Dünyanın en büyük düşünürlerinin çığır açan fikirlerini keşfedin!

Ders kitapları, felsefenin önemli teorilerini, ilkelerini ve figürlerini filozofları bile çileden çıkaracak kadar sıkıcı metinlere dönüştürebiliyor zaman zaman.
Felsefe 101 gereksiz detaylara ve yorucu felsefi kuramlara yer vermek yerine insanın büyüleyici düşünce ve sorgulama tarihinin kapılarını size açıyor; Aristoteles ve Heidegger'den, istenç ve metafiziğe, başka yerde bulamayacağınız yüzlerce ilginç felsefi bilgi ve düşünce sunuyor.

Varoluşçuluğun gizemini mi çözmek istiyorsunuz yoksa sadece Voltaire'in kuşkuculuk hakkındaki düşüncelerini öğrenmek mi? Felsefe 101 merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyor.


Tanıtımdan
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

3968

Yanıtlar: 0
Gösterim: 43

4260

Yanıtlar: 0
Gösterim: 22

521

Yanıtlar: 0
Gösterim: 328

4207

Yanıtlar: 0
Gösterim: 36

4264

Yanıtlar: 0
Gösterim: 147