Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koç Yükselen Özellikleri

Yükselen burcu Koç olan kişiler çok enerjik ve hareketlidirler. Kişi çabuk heveslenen ve çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Azimlidir ve daima başarılı olmak için çaba...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:12:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Koç Yükselen ÖzellikleriYükselen burcu Koç olan kişiler çok enerjik ve hareketlidirler. Kişi çabuk heveslenen ve çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Azimlidir ve daima başarılı olmak için çaba harcar. Sosyal, neşeli ve cana yakın yapısıyla kolayca arkadaş edinir. Kendini rahat ifade eder, özgüven sahibidir ve dikkat çekmeyi sever.

Yükselen Koçların adalet duygusu çok gelişmiştir ve haksızlığa tahammülü yoktur. Duygularını gizleyemez ve hemen dışa vurur. Bu bazen düşünmeden tepkiler vermesine sebep olabilir. Ancak öfkesi çabuk yatışır ve hatasını fark edince hemen telafi etmek ister. Kinci değildirler ve çocuk gibi onları etkilemek kolaydır. Liderlik ve organizasyon yetenekleri vardır.

Yükselen Koç burcu kişiye uzun boy ve atletik bir görüntü verir. Omuzlar geniş olur. Yüz yapısı, uzun ince ve karakteristiktir. Gözler dikkat çekici ve etkilidir. Ten rengi buğday ya da daha koyu renkte olabilir.

Koç burcunu yöneten Mars gezegeni 1. enerji merkezimizle bağlantılıdır. Yükseleni Koç olanlar 1. enerji merkezlerinin niteliği olan masumiyet, saf neşe ve bilgelik kalitelerini güçlendirerek anlık tepkilerinin üstesinden gelebilir ve çevrelerinin örnek aldığı ve hayran olduğu, alçakgönüllü ve lider kalitelerinde bir kişi olabilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2591

1672

Yanıtlar: 3
Gösterim: 565

1661

Yanıtlar: 0
Gösterim: 418

1671

Yanıtlar: 0
Gösterim: 402

1660

Yanıtlar: 0
Gösterim: 402