Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kova Yükselen Özellikleri

Kova yükselenler özgür ruhlu, ilerici ve orijinal kişilerdir. Dış görünüşleri marjinal olabilir, farklı olmayı severler. Bağımsızlıklarına düşkündürler. Ancak bağımsızlığı sadece kendileri için değil tüm insanlık için...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:26:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kova Yükselen ÖzellikleriKova yükselenler özgür ruhlu, ilerici ve orijinal kişilerdir. Dış görünüşleri marjinal olabilir, farklı olmayı severler. Bağımsızlıklarına düşkündürler. Ancak bağımsızlığı sadece kendileri için değil tüm insanlık için hayal ederler. Başkalarına yardım etmenin, kendi geleceklerine iyilikler getireceğinin farkındalığına ulaşmış, yardımsever kişilerdir. Kolektifliğe önem verirler, toplumsal konulara duyarlı, toplum ve insanlık yararına çalışmalar yapan kişilerdir.

Entelektüel, iletişimi kuvvetli ve grup içinde kendini kolayca kabul ettiren insanlardır. Yaratıcılık ve hayalgüçleri kuvvetlidir.
Onları seven, sayan kalabalık bir arkadaş grupları vardır. Her ne kadar dostluğa önem verse de bir taraftan mesafeli durur. Yaşam idealleri vardır ve bu ideal için kararlı adımlarla ilerlerler.
Duygusal sayılmazlar, daha çok objektif kalıp, mantıkları ile hareket etmeye çalışırlar. Bilimsel düşünceye önem verirler. Düşünceleri çoğu zaman bulundukları zamanın çok ötesinde olabilir. Her ne kadar yenilikçi de olsalar, Kova sabit burçlardan olduğu için alışkanlıklarından kolay vazgeçmezler.

Fiziksel özellikleri; genellikle orta boylu, oval bir yüz, dolgun ve biçimli vücut hatları vardır. Marjinal bir tarzları olabilir.

Kova burcunu etkileyen iki gezegen vardır; Satürn ve Uranüs. Kova yükselenlerde Satürn'ün sorumluluk bilincini, Uranüs'ün yenilikçiliğini görebiliriz. 5. çakramızı da yöneten bu gezegenler Kovalar'ın karakteristik niteliklerini verirler. Vişhuddi çakra içimizde kollektifliği, hümanist duygu ve eylemleri verir. İyi çalışan bir Vişhuddi çakra sayesinde kendimizi bütünün bir parçası hissederiz. Hayata karşı daha objektif bakabilir ve iyimserliğimizi koruyabiliriz. Kova yükselenler de kendilerinde bulunan bu pozitif kaliteleri 5. çakralarını daha da temizleyerek en üstün formunda kullanabilir, orjinallikleri, ileri görüşlülük ve sezgileri ile bencillikten uzak, tüm insanlığa çok faydalı, başarılı çalışmalarda bulunabilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Biraz benden bahsetmiş sanki :)) Ülkemin ortamında yardımsever olmaya çalışırken kendimi biraz enayi gibi hissetmiyor değilim. 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

1662

Yanıtlar: 0
Gösterim: 411

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2591

1661

Yanıtlar: 0
Gösterim: 418

1671

Yanıtlar: 0
Gösterim: 402