Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oğlak Yükselen Özellikleri

Oğlak yükselenler ağırbaşlı, ciddi, nerede nasıl davranacağını bilen, otokontrollü insanlardır. Tutumludurlar, gereksiz harcamalardan kaçınırlar. İşleri planlamak ve yönetmek konusunda iyidirler. Bu yüzden doğal bir liderlik ve...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:25:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oğlak Yükselen ÖzellikleriOğlak yükselenler ağırbaşlı, ciddi, nerede nasıl davranacağını bilen, otokontrollü insanlardır. Tutumludurlar, gereksiz harcamalardan kaçınırlar. İşleri planlamak ve yönetmek konusunda iyidirler. Bu yüzden doğal bir liderlik ve patronluk nitelikleri vardır.

Sorumluluk duyguları çok gelişmiştir. Ayakları yere basar. Seçtikleri meslek ne olursa olsun, kararlı ve çalışkan yapıları sayesinde kariyer yapabilir, yönetici pozisyona gelebilirler. Aynı şekilde güçlü ve yüksek konumdaki kişileri etkilemeyi başarırlar.

Çok konuşkan değildirler. Çevrelerindekilerle hemen dost olmaz, önce inceler ve iyice güvenince dostluğa kabul eder. Çocukluktan kalan sağlam birkaç dost ona yeter.

Evlerine ve ailelerine bağlıdırlar. İnatçı yapıları gereği kendi isteklerini uygulatma konusunda pes etmez. Oldukça sadık ve evlilik kurumuna çok önem veren kişilerdir.

Çok gerçekçi, kuralcı ve pratik bir kişidir. Çok zor koşullara, zor çalışma şartlarına dahi dayanabilirler. Fiziksel görünümleri; ince, uzun bir beden, ciddi duran bir yüz ve bakışlar, büyük eller ve ayaklar. Oğlak yükselenler ciddi ifadeleri yüzünden gençken yaşlarından büyük gösterirler ama yaşları ilerledikçe tam tersine daha genç görünürler.

Oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn etkisi ile erken yaşlarda sorumluluk alan, mücadeleci kişilerdir. Ancak kimi zaman güven sorunu yaşayabilirler ve bu kuşkucu olmalarına sebep olur. Bazen de kötümserliğe kapılabilirler. Satürn 5. enerji merkezimiz olan Vishudi çakra ile bağlantılıdır. Bu çakranın bize kazandırdığı pozitif nitelik, kolektiflik ve hayatı bir oyun gibi görüp ona izleyici konumunda bakarak neşe duyabilmektir. Oğlak yükselenler de Vişhuddi çakralarındaki, derinlerde sahip oldukları bu güçleri uyandırabilirlerse yaşadıkları zorluklara izleyici konumunda objektif bakarak hayatın tadını daha çok çıkarabilir ve kendilerini kolektiviteye yani tüm insanlığa açabilirler. Bu şekilde yalnızlık, güvensizlik ve karamsarlıktan sıyrılabilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1661

Yanıtlar: 0
Gösterim: 419

1660

Yanıtlar: 0
Gösterim: 403

1670

Yanıtlar: 1
Gösterim: 446

1659

Yanıtlar: 0
Gösterim: 383