ForumSever.CoM Forum Düzeltilmesi Gerekenler

yalnız abi bunu çözersen bi sen çözersin aktif geçmişin var çünkü... içime dert oldu.. destek sitelerindede açtım ama genel olarak smf'lerde bu bölüm boşmuş sende var sanıyordum sendede boşmuş şu resimdekiilk baştaki açıklama...

Başlatan: Mişa - Güncelleme: 21 Nisan 2021, 22:57:05 - Gösterim: 5,459

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ForumSever.CoM Forum Düzeltilmesi Gerekenler


Abi teşekkür ederim. Hiç farketmedim ama bilgisayara geçince bakayım.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

@Kerem  ben  su bayan isimlerini erkekler dunyasina acmisim onu tasimak istiyorum ama yanlislikla silmektende korkuyorum) biliyorsun acemiyim bazi konularda  deneyimmi senmi tasirsin  Bayanlarin dunyasi kismina tasisak ne dersin?
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Alıntı yapılan: Luna - 04 Mart 2023, 00:54:34@Kerem  ben  su bayan isimlerini erkekler dunyasina acmisim onu tasimak istiyorum ama yanlislikla silmektende korkuyorum) biliyorsun acemiyim bazi konularda  deneyimmi senmi tasirsin  Bayanlarin dunyasi kismina tasisak ne dersin?

Silinsin sıkıntı değil, geri dönüşümden geri çekeriz. :rose: Taşıdım bu arada şuan istediğin yerde.  :spk:
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

iyi oldu ya nasil oraya actim bilmiyorum bazen dikkatsiiiizim:)sonradan farkina vardim cok tesekür   bu saatte yordum biraz :)
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Çok yoruldum valla :D iki kutu tıklayıp onaylamak çok yoruyor :faint: :rose:  Şaka hiç sorun değil, kolay kolay bişey silinmez ya da zarar görmez merak etme.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

25 Mart 2023, 23:00:51 #55 Son düzenlenme: 25 Mart 2023, 23:11:53 l3oomerangg
Öncelikle çok eski bir forumcu olarak, bu güzel forumu bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim.

Birkaç gündür forumunuzu misafir olarak takip etmeye başlamış olsam da bugün kayıt olmaya karar verdim. Fakat kayıt olduktan sonra bana göre büyük bir sorunla karşılaştım :) Kayıt olurken belirtmediğim halde tuttuğum takım olarak Galatasaray seçeneği ve doğum tarihimi belirtmediğim halde Koç burcu otomatik seçilmiş olarak geldi. Burç olayı çok umurumda değil de, takım kısmı koyu bir Fenerbahçeli olarak bu durum çok canımı sıktı açıkçası :)

Ayrıca işin başka bir boyutu daha var tabi. İnşallah ki ileri de forumunuz daha da büyür ve güzelleşir. İleri de istatistik olarak üyelerin tuttukları takımları çıkartmaya kalksanız, bunun güvenilir bir tarafı kalmayacak mesela.


Neyse sözü daha fazla uzatmadan, bu default ayarların kaldırılması gerektiğini belirtmek isterim.

İyi çalışmalar...

@l3oomerangg hoşgeldiniz, güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim. :spk:

Takım seçeneği, cinsiyet ve burç seçeneğini bilerek seçili bıraktım aslında, fenerli olarak bir galatasaraylıya denkgelmeniz sizin şanssızlığınız diyeyim :D İşin şaka boyutu bir yana bilerek bir seçeneği seçili bıraktım, insanlar bu alanları görmüyor ya da görmezden geliyor. Bu nedenle seçili bıraktım ki ilk mesajında bir bakıyor alakasız bir takım, burç ya da cinsiyet girilmiş düzeltme gereği duyuyor ve bilgilerini güncellemiş oluyor. Boş bırakmış olsaydım belki sizin bile dikkatinizi çekmeyecekti. Canınızda sıkılmasın sonuçta şuan profilinizde fenerbahçeli olduğunuz gayet açık :D

Default ayarları dediğiniz gibi istatistikleri etkilememesi için kayıttan sonra yine göze batacak ama herhangi bir takım, burç ya da cinsiyet seçilmemiş olacak şekilde güncelliyorum. Ayrıca desteğiniz için teşekkür ederim, beni mutlu etti.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

1728

Yanıtlar: 10
Gösterim: 6802

1233

Yanıtlar: 8
Gösterim: 1967

517

Yanıtlar: 13
Gösterim: 5826

4454

Yanıtlar: 3
Gösterim: 1853

1078

Yanıtlar: 55
Gösterim: 13322

Clicky