Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 Ünlü İsmin Çocuklarıyla Aynı Yaştaki Fotoğrafları

İnsanlar sosyal medyada sıkça, kendi çocukluk fotoğraflarıyla çocuklarının fotoğraflarını paylaşarak genetiğin gücünü gösteriyor bizlere. Ünlüler dünyasında da durum çok farklı değil aslında, onların da çocuklarıyla...

Başlatan Asrevya, 10 Eylül 2022, 19:15:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12 Ünlü İsmin Çocuklarıyla Aynı Yaştaki Fotoğrafları


İnsanlar sosyal medyada sıkça, kendi çocukluk fotoğraflarıyla çocuklarının fotoğraflarını paylaşarak genetiğin gücünü gösteriyor bizlere. Ünlüler dünyasında da durum çok farklı değil aslında, onların da çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğraflarına baktığımızda gördüğümüz benzerlikler şaşkınlık verici. İşte genetiğin gücünü ispat eden 12 ünlünün çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları.

1. Milla Jovovich ve Ever Gabo Anderson
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 1
Oyuncu ve model Mila Jovovich ve yönetmen eşi Paul Anderson'un 2 kızı var. Dashiel Edan 4 yaşında ve büyük kızı Ever Gabo 12 yaşında.Büyük kızı her geçen gün annesine biraz daha benziyor.

2. Orlando ve Flynn Bloom
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 13
Oyuncu Orlando Bloom ile model Miranda Kerr'in oğulları Flynn'in sosyal medyada pek fotoğrafını görmek mümkün değil, çünkü anne ve babası paylaşmaktan kaçınıyor. Ancak 8 yaşındaki Flynn'in medyada görülebilen bazı fotoğraflarında babasına benzerliği gözlerden kaçmıyor.

3. Beyonce ve Blue Ivy Carter
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 3

Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 4
Rap şarkıcısı Jay-Z ile şarkıcı Beyonce'un büyük kızları son derece popüler bir çocuk. Birçok konserde ve etkinlikte ailesinin yanında gördüğümüz 7 yaşındaki Blue Ivy annesinin 7 yaşındaki halinin kopyası adeta.

4. Josh Duhamel ve Axl Jack Duhamel
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 12
Guns N' Roses solisti Axl Rose'dan gelen ismiyle doğar doğmaz meşhur olan oyuncu Josh Duhamel ile şarkıcı Fergie'nin oğlunun 5 yaşındaki hali babasına benzemiyor mu?

5. Victoria ve Harper Seven Beckham
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 5
7 yaşındaki Harper Seven, futbolcu David Beckham ile tasarımcı Victoria Beckham'ın en küçük kızları. Doğumundan beri kameralardan gizlenen Harper ile annesinin 7 yaşındaki halleri.

6. David ve Cruz Beckham
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 6
Cruz ise Beckham çiftinin en küçük erkek çocuğu. İsmini ailenin yakın dostu Tom Cruise'dan alıyor. 14 yaşındaki Cruz müzikle ilgileniyor, hatta 11 yaşındayken ilk şarkısını bile yaptı.

7. Jennifer Garner ve Violet Affleck
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 11
Oyuncu Ben Affleck ile Jennifer Garner'in en büyük kızları bugün 14 yaşında. Ebeveynleri çocuklarının fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmıyorlar, ancak paparazziler peşlerini bırakmıyor. Çiftin 10 yaşında Seraphina ve 7 yaşında Samuel isimli 2 çocukları daha var.

8. Drew Barrymore ve Olive Barrymore-Kopelman
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 7
Oyuncu Drew Barrymore ile sanat danışmanı Will Kopelman'ın 2 kızı var. Olive 8 yaşında ve Frankie 5 yaşında. Kendisini henüz 11 aylıkken kameralar önünde bulan Drew Barrymore aynısını kızına yapmamakta kararlı.

9. Kim Kardashian ve North West
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 8
5 yaşındaki North, Kanye West ile Kim Kardashian'ın en büyük kızları. Çocukluğu kameralar önünde geçen North'un Saint isimli 3 yaşında ve Chicago isimli 1 yaşında 2 kardeşi daha var.

10. Jessica Simpson ve Maxwell Drew Johnson
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 10
7 yaşındaki Maxweel, futbolcu Eric Johnson ile şarkıcı Jessica Simpson'un büyük kızları. 6 yaşında Ace isimli bir oğulları ve 1 aylık bir kızları daha olan çift sosyal medyada çocuklarıyla geçirdikleri anları paylaşmaktan geri durmuyorlar.

11. Jennifer Lopez ve Emme Maribel Muniz
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 9
2008 yılında müzisyen Marc Anthony (Marco Antonio Muniz) ve şarkıcı Jennifer Lopez'in Maximillian David ve Emme Maribel isminde ikizleri oldu. Annesi sık sık sosyal medya hesaplarından çocuklarının fotoğraflarını paylaşıyor. 

12. Angelina Jolie ve Shiloh Jolie-Pitt
Ünlülerin çocuklarıyla aynı yaştaki fotoğrafları 2
Siloh, Brad Pitt ile Angelina Jolie çiftinin ilk biyolojik çocukları. Bugün 13 yaşında olan Siloh saç kesimi ve rengi dışında aynı annesinin çocukluğu.

Esra Yağmur
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)