İş Hukuku Avukatı Ankara

İş Hukuku Avukatı AnkaraAdli sicil kaydı ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa, hepsi tahanci.av.tr isimli internet adresi içerisinde yanıt bulmuştur. Siteye giriş yapanlar, buradan özellikle Adli sicil kaydı sildirme üzerine önemli...

Başlatan nullsix, 24 Mayıs 2021, 01:18:56

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24 Mayıs 2021, 01:18:56 Son düzenlenme: 24 Mayıs 2021, 01:22:11 Kerem

İş Hukuku Avukatı Ankara


İş Hukuku Avukatı Ankara

Adli sicil kaydı ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa, hepsi tahanci.av.tr isimli internet adresi içerisinde yanıt bulmuştur. Siteye giriş yapanlar, buradan özellikle Adli sicil kaydı sildirme üzerine önemli bilgiler alabilir. Pek çok kişi, adli sicil kaydını sildirmenin nasıl olacağını merak ediyor. Bu hususta, Avukat Fatih Tahancı'nın resmi internet adresi içerisinde, bir yazı paylaşılmıştır. Adli sicil kaydı nasıl silinir başlıklı yazıda, merak edilen çokça soru yanıt bulmuştur.

Tahanci.av.tr isimli internet adresi, az önce de belirttiğim üzere Avukat Fatih Tahancı resmi web sitesidir. Bu sitede, birbirinden değerli hukuki makalelerin bir araya getirildiğini söyleyebilirim. Özellikle bilgi kirliliğinin üst seviyede olduğu günümüzde, hukuki meseleler hakkında, bu tür avukat sitelerinden yardım almak çok değerlidir diye düşünüyorum.

İş Hukuku Avukatı Ankara linkine tıkladığınız takdirde, burada iş hukuku davaları ile ilgili önemli bilgiler karşınıza çıkar. İş hukukunun bölümleri, iş hukukunun temel özellikleri, kıdem tazminatı alacağı, ihbar tazminatı alacağı, hizmet tespiti davası, kötü niyet tazminatı ve iş kazası sebebiyle açılacak tazminat davaları gibi çokça konu, site içerisinde kapsamlıca işlenmiştir.

@nullsix, daha önce söylediğimi hatırlıyorum. Konularınızda tek bağlantı paylaşırsanız sevinirim. Konularınızı düzenliyorum fakat yeni açacağınız konularda aynı şekilde devam ederseniz silmek zorunda kalacağım.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...