Malatya Dil Şehri Yabancı Dil Kursu - Malatya Yabancı Dil Kursu

        Merhaba arkadaşlar pek tanıtım yapmak huyum değildir ama bu sefer kendi isteğimle bir tanıtım yapmak istedim. Tanıtımı yapacağım Dil Şehri Yabancı Dil Kursu'nun bir web sitesi yok bu nedenle kısa bir anlatım yapmaya...

Başlatan Kerem, 28 Temmuz 2021, 03:02:13

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Topic keywords [SEO] Fahri-Kayahan-Dil-KursuMalatya-yabancı-dil-kursu

Malatya Dil Şehri Yabancı Dil Kursu - Malatya Yabancı Dil Kursu


70013605_119020216146424_6464430379007737856_n.jpg

        Merhaba arkadaşlar pek tanıtım yapmak huyum değildir ama bu sefer kendi isteğimle bir tanıtım yapmak istedim. Tanıtımı yapacağım Dil Şehri Yabancı Dil Kursu'nun bir web sitesi yok bu nedenle kısa bir anlatım yapmaya çalışacağım. Bu tanıtımı yaparken kurs sahibinin ya da hocalardan herhangi birinin haberi yok inşallah konuya denk gelip kızmalar :) 

        Kızım Ekim 2020 ayından itibaren 9 ay gibi bir süre bu dil kursunda hafta da 4 saat olacak şekilde ders aldı ve inanılmaz şekilde ingilizcesini geliştirdi. Kurs sahibi ödeme konusunda her türlü yardımı yapıyor ve hakkınıda veriyor. Örnek vereyim benim kızım kendi grubunda biraz ileride olduğu için bir üst gruba alalım teklifini yaptılar ve kabul ettik. Diğer gruba geçerken aradaki farkı kapatmak için bire bir dersler verildi ve kimse ekstra bir ücret talebinde bulunmadılar. Derslere giren öğretmenleri çok ilgil ve yabancı bir öğretmenimizin olmasıda avantajdı bizim için. Sadece yazma, okuma değil aynı zaman da konuşma odaklıda çok güzel bir kurs süreci geçirdik.

        Uzun sözün kısası kendim çok memnun kaldım. Olurda Malatya 'da Fahri Kayahan yakınlarında yabancı dil kursu arayan olursa kurs sahibi ile bir görüşsün. Benim gördüğüm kadarı ile her yaş grubuna kursları vardı. Benim ki tabi bir tavsiye, araştırıp seçim yapmak sizin elinizde.


İletişim Bilgileri: Samanlı, Fahri Kayahan Blv. No: 107/A, 44000 Yeşilyurt/Malatya
                        0537 018 05 80


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...