Operatörler Tarafından Verilen Bedava İnternet Paketleri

Cep telefonu operatörlerinin mobil uygulamaları başta olmak üzere çeşitli kampanyalarına katılarak, vermiş oldukları bedava internet paketleri alabilirsiniz. Güncel olarak tüm cep telefonları operatörleri, belirli şartları yerine...

Başlatan the, 10 Ekim 2021, 23:05:55

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Operatörler Tarafından Verilen Bedava İnternet PaketleriCep telefonu operatörlerinin mobil uygulamaları başta olmak üzere çeşitli kampanyalarına katılarak, vermiş oldukları bedava internet paketleri alabilirsiniz. Güncel olarak tüm cep telefonları operatörleri, belirli şartları yerine getiren müşterilerine ücretsiz internet imkânı sağlıyor.
Operatörlerin Bedava İnternet Paketleri
Türk Telekom Bedava İnternet
Ücretsiz internet promosyonlarında oldukça cömert olan Türk Telekom bedava internet almak isteyenlere çeşitli seçenekler sunuyor. Türk Telekom kullanıcısıysanız, bedava internet alabileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Bu bazıları ücretli aylık aboneliklerin ilk alımlarında sunulurken, tamamen ücretsiz olan Sil Süpür kampanyası ise en popüler olanıdır. Türk Telekom mobil uygulamasına özel kampanyalardan biri olan Sil Süpür, her hafta cuma günü kazı kazan şeklinde bedava internet ya da konuşma paketleri vermektedir.
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında, farklı şekillerde internet kazanabileceğiniz uygulamalar içeriyor. Örneğin Lifecell ilk hattım Dergilik ile çocuk kategorisi içerisinden en az 3 dergi indirenlere, aylık 1 GB internet hediye ediyor.
40 TL ve üzeri yükleme yapanlara 1 ay boyunca 10 GB 'a kadar internet ve TV+ paketi de hediye eden operatör, bunların dışında daha birçok kampanya sayesinde ücretsiz internet almanıza imkân veriyor.
Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları
Vodafone bedava internet konusunda, rakipleriyle rekabette tutunabilmek için yeterince cömert davranıyor. Seviyorum İnterneti kampanyasıyla ilk 3 ay boyunca toplam 6 GB internet veren operatör, bu kampanyayla sunduğu testi tamamlayanlara anlık 3 GB internet veriyor.
Yukarıda sayılanlar dışında, operatörler tarafından farklı abonelikler ve mobil uygulamalar üzerinden verilen bedava internet paketleri de bulunmaktadır.

Kaynak : https://bedavainternetvar.com/