Teras Kapatma Modelleri

Deko Dekor, birbirinden farklı ve güzel teras kapatma modelleri ile dikkat çekiyor. Kış dönemlerinde alana yağmur ve kar sularının girmemesi için terasınızı kapatabilirsiniz. Evinizin terasını ve balkonunu kapatarak dört mevsim keyif...

Başlatan BlueAjans, 05 Kasım 2021, 20:59:46

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Teras Kapatma Modelleri


Deko Dekor, birbirinden farklı ve güzel teras kapatma modelleri ile dikkat çekiyor. Kış dönemlerinde alana yağmur ve kar sularının girmemesi için terasınızı kapatabilirsiniz. Evinizin terasını ve balkonunu kapatarak dört mevsim keyif yaşayabilirsiniz. Evinizin baktığı manzaranın tadını 4 mevsim çıkarmak için terasınızı ve balkonunuzu kapatabilirsiniz.
Teras kapatma yöntemi size konforlu bir yaşam sürüyor. Firmamız, sizin belirttiğiniz doğrultuda teras kapatma modellerini tasarlıyor. Malzeme ve model bakımından zengin içeriklere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Evinizin terasını tasarlarken; sizin tarzınızın yanı sıra terasın mimari yapısını ve karakteristik özelliklerini de dikkate alıyoruz. Ahşap, bambu, modern ve şık ters kapatma modellerinden dilediğinizi tasarlayarak sizlere sunuyoruz.