Eklenen ve Silinen Yöneticiler

Forumsever, genel bir forum sitesi olması nedeni ile birçok kategoriye ve bölüme sahiptir. Her bir bölümün tek kişi tarafından takip ve kontrolünün mümkün olmaması sebebi ile bölümlerimize moderatör atamaları planlanmaktadır....

Başlatan ForumSever, 23 Mayıs 2021, 03:49:46

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23 Mayıs 2021, 03:49:46 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2021, 22:51:52 Kerem

Eklenen ve Silinen Yöneticiler


Forumsever, genel bir forum sitesi olması nedeni ile birçok kategoriye ve bölüme sahiptir. Her bir bölümün tek kişi tarafından takip ve kontrolünün mümkün olmaması sebebi ile bölümlerimize moderatör atamaları planlanmaktadır. Bölüm moderatörleri sadece yetkli oldukları bölümleri düzenleyebilecek şekilde yetkilendirilmişlerdir.

Forumumuzda bölüm moderatörü olarak görev yapan ve kendilerini kanıtlamış arkadaşlarımızdan bazılarına yönetimin inisiyatifi ile genel moderatör ve admin yetkileri zaman içersinde verilecektir.

Yukarıda bahsettiğimiz yetki ve rütbelerde yapılan atamalar ya da yetki iptalleri bu konu altından duyurulacaktır.

ForumSever Yönetimi

26 Nisan 2022, 03:08:02 #1 Son düzenlenme: 26 Nisan 2022, 03:09:53 Kerem
@spesifikay 'ı konularını paylaştığı bölüme hakim olabilmesi maksadıyla Sesli Kitap bölümüne moderatör olarak yetkilendirdim. Kendisi ile bir koordinemiz olmadı ama paylaştığı güzel dinletilerin olduğu konuları kolayca düzenleyebilmesi için gerekli olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olsun. :rose:


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

@Luna teklifimi kabul ederek süper moderatör olarak yönetime katılmıştır. Kendisi ile daha güçlü bir forum olacağımıza inancım tam. Tebrik ediyorum.  :rose:


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Cok tesekkur ediyorum.. Umarim inancini hep korursun bende yapabildigim kadar elimden geleni yapacagim :alkis:
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Benzer Konular (1)