Google Adsense Reklamları Hakkında

Ne kadar üye girişi yaptığınızda karşınıza çıkmıyor olsada ziyaretçi olarak baktığınızda karşılaşacağınız reklamlar hakkında bilgilendirmek istiyorum sizleri. Reklamları dönem dönem aktifleştirdiğime ya da...

Başlatan Kerem, 01 Mayıs 2022, 06:38:51

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Google Adsense Reklamları Hakkında


Ne kadar üye girişi yaptığınızda karşınıza çıkmıyor olsada ziyaretçi olarak baktığınızda karşılaşacağınız reklamlar hakkında bilgilendirmek istiyorum sizleri. Reklamları dönem dönem aktifleştirdiğime ya da kaldırdığıma şahit olmuşsunuzdur. Forum olarak reklam geliri elde etme gibi bir amacımız yok ki zaten bu reklamlardan gelecek küçük rakamlar için forumun her yerinde reklam çıkmasına neden olarak görüntü kirliğiliği olsun istemem.

Forumun organik yapısında olmayan iki eklentiyi ara ara ekleyip kaldırıyorum. Bunlardan biri analytics diğeri de adsense, siz analytics i hissetmiyorsunuz ama adsense reklamları görseller ile bunaltıyor olabilir. Foruma olumlu ya da olumsuz etkisini anlayabilmek için yaklaşık bir ay gibi kalacak reklamlar ve sonrasında ise olumsuz etki gösterirse kaldıracağım. Bu süreçte ziyaretçi olarak forumu gezmediğiniz sürece reklamlar ile karşılaşmayacaksınız. Yine nereden çıktı bu reklamlar diye mırıldanmadan ben bu küçük bilgilendirmeyi yapmak istedim. Keyifli forumlar.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Hızlı Yanıt

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Doğrulama:
Lütfen bu kutuyu boş bırakın:
Lütfen aşağıdaki alana  " forumsever " yazınız.:

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p'ye basın

Benzer Konular (5)