SMF Google Adsense Reklamları Sadece Ziyaretçilere Görünsün

Google adsensenin size vermiş olduğu kodu temanızınindex.template.php 'de Bulun:Kod Seç Expand// Output any remaining HTML headers. (from mods, maybe?)Üstüne Ekleyin:Kod Seç Expandif($context['user']['is_guest'] ){echo'Google adsense...

Başlatan Kerem, 14 Eylül 2021, 22:22:01

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SMF Google Adsense Reklamları Sadece Ziyaretçilere GörünsünGoogle adsensenin size vermiş olduğu kodu temanızın

index.template.php 'de Bulun:
// Output any remaining HTML headers. (from mods, maybe?)
Üstüne Ekleyin:
if($context['user']['is_guest'] )
{
echo'
Google adsense tarafından verilen kod ';
}


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

2 saat önce her taban forum sistemi olarak bunu araştırıyordum... öncelikle güzel faydalı yararlı paylaşım onu belirteyim..  :rose:

Üyeleriniz çok ziyaretçi'leriniz az ise gizleme yapmak kayıp... eğer üyeleriniz fazla aktif değil ziyaretçi'leriniz çok ise gizlemek'te fayda var..

Test yaptım.. yeni bir forum sitesi olarak reklamlar ziyaretçilere açıkken tıklanma görüntülenme olmuyor vuran ziyaretçiler organik olduğu için ve yeni olduğu için günde 5 ziyaretçi dönüşümlü olarak geliyor.. burada gizlemek doğru değil..

ama üyelerin vardır online süreleri yoktur... ve dışarıdan standart 50 100 arası ziyaretçin vardır o zaman gizlenmesi doğru karar olacaktır..

bu arada orta ölçekli sitelerde veya orta'nın biraz altı siteler ve forumda adsense kazançlarını senelik birikim olarak görmemiz daha doğru olacaktır.. Aylık kazanç sağlamak için güncel anahtar kelimesi barındıran konular içerikler olması lazım'ki bot.net misali ziyaretçi akımını yakalayıp aylık kazanca çevire bilelim..
Fazla değer verdiğin Herşey çabuk ölür
F.A

Çok güzel bir noktaya değinmişsin. Reklamları gizlemek her zaman mantıklı bir karar değil. @Charismax yazdıklarına katılıyorum.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...