Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selamlar

Merhaba cümleten,Bugün itibari ile aranıza katılmış bulunmaktayım cümleten hayırlı uğurlu olsun keyifli forumlar dilerim herkese.  ...

Başlatan Adanalı, 07 Ağustos 2022, 14:42:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selamlar


Merhaba cümleten,

Bugün itibari ile aranıza katılmış bulunmaktayım cümleten hayırlı uğurlu olsun keyifli forumlar dilerim herkese.  :cake: :çay: :spk:

Hoşgeldin üstad, seni aramızda görmek mutlu etti. Doğrusu SMF den bir can kaybettik ama xenforo kazanmiş oldu. 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Aleyküm selam hoşgeldiniz..

Hos geldiniz.. Merhabalar.. IKramlarda iyimis :)Tesekürler
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Alıntı yapılan: Kerem - 07 Ağustos 2022, 15:50:42Hoşgeldin üstad, seni aramızda görmek mutlu etti. Doğrusu SMF den bir can kaybettik ama xenforo kazanmiş oldu.
Hoşbuldum çok teşekkür ederim bende mutlu oldum valla eskilere gittim bir an :) SMF uğraştıkça güzelleşiyor ancak ne yazık ki eskisi kadar uğraşıp vakit harcayacak zaman pek olmuyor o yüzden xenforo tercih etmeye başladım SMF'nin kalbimizdeki yeri başka tabi ki :)

Alıntı yapılan: TestaMent - 07 Ağustos 2022, 20:14:29Aleyküm selam hoşgeldiniz..
Hoşbuldum çok teşekkür ederim
Alıntı yapılan: Luna - 08 Ağustos 2022, 01:26:46Hos geldiniz.. Merhabalar.. IKramlarda iyimis :)Tesekürler
Hoşbuldum teşekkürler elimizde olanlarla idare ediyoruz :)

Alıntı yapılan: Adanalı - 08 Ağustos 2022, 21:40:54Hoşbuldum çok teşekkür ederim bende mutlu oldum valla eskilere gittim bir an :) SMF uğraştıkça güzelleşiyor ancak ne yazık ki eskisi kadar uğraşıp vakit harcayacak zaman pek olmuyor o yüzden xenforo tercih etmeye başladım SMF'nin kalbimizdeki yeri başka tabi ki :)

Dediğin gibi uğraş istiyor, birde eskisi gibi destek siteleri canlı değil. Geçmişten kalan bilgiler olmasa yeni başlayan için zor bir sistem. Benim zamanım var uğraşıyorum, bizim yollarımızı ayırdığımız bir iki arkadaşta beni bekleyemeyip xene geçti ama kapattılar galiba forumu. Script değilde asıl zaman ayırabilmek önemli aslında. 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (3)

2198

Başlatan aLi


Yanıtlar: 13
Gösterim: 3773

2154

Yanıtlar: 9
Gösterim: 2639

1221

Başlatan eLfida


Yanıtlar: 9
Gösterim: 886