Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Terazi Yükselen Özellikleri

Terazi yükselenler denge, uyum ve güzelliğe önem verirler. Zarif, canayakın kişilerdir. Her zaman adaletten yanadır. Huzursuzluğun yada münakaşanın olduğu yerde durmaktan hoşlanmazlar. Diplomatik beceriye sahiptirler. Bu sayede...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:22:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Terazi Yükselen ÖzellikleriTerazi yükselenler denge, uyum ve güzelliğe önem verirler. Zarif, canayakın kişilerdir. Her zaman adaletten yanadır. Huzursuzluğun yada münakaşanın olduğu yerde durmaktan hoşlanmazlar. Diplomatik beceriye sahiptirler. Bu sayede çevrelerinde aranılan sevilen kişilerdir. Kolay arkadaşlık kurarlar, arkadaşları ile çok ilgilenir, onların sorunlarını dinler, yardımcı olmaya çalışır. Dostça ama biraz mesafeli kişilikleri vardır.

Ortaklığa, evliliğe, işbirliğine yatkındır. Tek başına kalmaktansa, başkalarıyla birlikte sosyal olmayı severler.
Evlerindeki tertip, düzen ve estetik görünüme önem verirler. Çevrelerini güzelleştirmek konusunda yeteneklidirler. Konfora, lükse, güzel olan şeylere meraklıdırlar.
Sanatsal yetenekleri vardır. Sevgi ihtiyaçları vardır. Sosyal hayatta çok uyumlu ve sevilen kişilerdir.

Fiziksel nitelikleri; narin, zarif görünümlü, giyimine ve dış görünümüne önem veren, dikkat çeken yüz güzelliği vardır.

Terazi burcunu yöneten Venüs, aynı zamanda kalp çakramızı da yönetiyor. Kalp çakra en üstün sevgi duygularının çakrasıdır.

Güzel çalışan bir kalp çarka ile kişi sevgi gezegeni Venüs'ün enerjisini çevresine çok güzel yansıtabilir. Çevresine güzellik katabilir. Kalp çakralarını geliştirdikçe, Terazi yükselenler sadece maddi olarak çevrelerini güzelleştirmek değil, aynı zamanda insanları, hatta dünyayı güzelleştirebilecek bir vizyona ve güce sahip olabilirler. Saf sevgiyi ortaya çıkararak, doğuştan taşıdıkları sevgi ve uyumu tüm insanlara örnek olacak şekilde adalet ve sevgiyi yayabilirler.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1659

Yanıtlar: 0
Gösterim: 383

1663

Yanıtlar: 4
Gösterim: 500

1658

Yanıtlar: 5
Gösterim: 493

1673

Yanıtlar: 0
Gösterim: 415

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2592