Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reklam içerikli konu paylaşımının tamamen yasak olduğunu ve reklam içerikli bir paylaşım yaparsanız forumdan yasaklanarak mesajınızın silineceğini hatırlatmak isteriz. Sizin emeklerinize, bizimde zamanımıza yazık. :)

Isparta Lavanta Vadisi

Isparta'nın turistik anlamda gelişmesine büyük katkı sağlayan yerlerden biri şüphesiz Lavanta Vadisi. Ziyaretçilerine sunduğu nefis manzaranın yanı sıra ve mis kokulu lavanta çiçekleri ile adeta görsel şölen yaşatıyor. Yerli ve...

Başlatan Asrevya, 10 Ocak 2023, 01:24:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Isparta Lavanta Vadisi

Isparta'nın turistik anlamda gelişmesine büyük katkı sağlayan yerlerden biri şüphesiz Lavanta Vadisi. Ziyaretçilerine sunduğu nefis manzaranın yanı sıra ve mis kokulu lavanta çiçekleri ile adeta görsel şölen yaşatıyor. Yerli ve yabancı tursitlerin ilgisini kazanan Lavanta Vadisi, Türkiye'nin en önemli lavanta üretim alanı olan Keçiborlu ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kuyucak Köyü'nde bulunuyor.

Zeynep Durusoy
Değeri Değere Değen Kavrar...

Konuyu kaçımışım :S Bir ıspartalı olarak gidemediğim yerlerden biri. Gidenler çok beğeniyor ve tavsiye ediyorlar.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Alıntı yapılan: Kerem - 13 Ocak 2023, 21:50:57Konuyu kaçımışım :S Bir ıspartalı olarak gidemediğim yerlerden biri. Gidenler çok beğeniyor ve tavsiye ediyorlar.
Ben de Isparta'da çalışmış olsam da gidemedim. :(
Enfes görüntüler.  :)
Kerem giderseniz fotoğrafları görmek isterim. :spk:
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

222

Yanıtlar: 0
Gösterim: 510

57

Yanıtlar: 1
Gösterim: 498

4182

Yanıtlar: 0
Gösterim: 191

2703

Yanıtlar: 0
Gösterim: 190