Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reklam içerikli konu paylaşımının tamamen yasak olduğunu ve reklam içerikli bir paylaşım yaparsanız forumdan yasaklanarak mesajınızın silineceğini hatırlatmak isteriz. Sizin emeklerinize, bizimde zamanımıza yazık. :)

Luna

Sevgili hemşom @Luna dan bahsetmezsem olmazdı. Doğrusu benden kaynaklı olduğunu biliyorum ama bir birimizi çok tanımıyoruz. Foruma birgün çıktı geldi ve foruma renk kattı. İlk fırsatta daha iyi tanışmalıyız hemşo.  Kolay kolay...

Başlatan Kerem, 09 Ocak 2023, 01:58:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Luna

Alıntı yapılan: Sümbül - 10 Ocak 2023, 22:23:08İyi yaglamalar sizlere  ^o) belli oluyor daha dün bir bugün iki ne çabuk tanidinizda görev verdiniz  :hih2: belki bana kızacak sin böyle yazdım için  @Kerem bey
:D :D :D :alkis: :alkis: :alkis:
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Alıntı yapılan: Kerem - 10 Ocak 2023, 22:29:43Dün bir bugün iki derken 🤔  Luna 1,5 yıldır üye buraya.  :D  bence bir insanı tanımak için yeterli bir süre. Susayım dedim ama susarsam haksızlık olacak, şu yorumunuz beni rahatsız etti. Bir daha foruma gelmezseniz sevinirim. Yasaklamak zorunda bırakmayın beni.
Haddini asmis ama en güzel cevabi vermisin ben ne yazayim o kisiye anca güler gecerim. :nono:
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..