Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mezarkabul

@Mezarkabul benim için yeri hep ayrı ve özeldir. Yıllar çabuk geçti çok şey yaşadık, ama hep yanımda oldu. Benim için çok değerli, her zaman söylerim ben kimseye pek forumlarda abi demedim. İlk defa gerçek abi gibi görüp, bütün...

Başlatan Dea Dia, 28 Mart 2021, 02:45:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mezarkabul


@Mezarkabul benim için yeri hep ayrı ve özeldir. Yıllar çabuk geçti çok şey yaşadık, ama hep yanımda oldu. Benim için çok değerli, her zaman söylerim ben kimseye pek forumlarda abi demedim. İlk defa gerçek abi gibi görüp, bütün içtenliğimle abi dediğim tek insandır. En kutsal ve zor mesleklerden birini yapıyor. Çok değerli bir öğretmen.İyi ki tanımışım, iyi ki var.

Arada beni gömsede biliyorum ki sevdiği ve kardeşi gibi gördüğü için yapıyor.:D

28 Mart 2021, 08:31:49 #1 Son düzenlenme: 28 Mart 2021, 08:33:21 KeReM @
Kullanıcı adı bana ürkütücü gelen kişi. Kullanıcı adı kadar avatarlarıda ürkütücü ama kendisinin iyi biri olduğunu biliyorum. İyi bir insan ve öğretmen.


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...