Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Webtiryaki

@Webtiryaki , Orhan Hocam ile yıllardır smf destek sitelerinde karşılaşırız ve kendiside webmaster destek sitesi olan webtiryaki.com 'un kurucusu ve geliştiricisidir. Orhan Hocam 'ın paylaşımlarını takip etmeyi severim. Kendisinin...

Başlatan Kerem, 02 Nisan 2021, 21:20:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Webtiryaki

@Webtiryaki , Orhan Hocam ile yıllardır smf destek sitelerinde karşılaşırız ve kendiside webmaster destek sitesi olan webtiryaki.com 'un kurucusu ve geliştiricisidir. Orhan Hocam 'ın paylaşımlarını takip etmeyi severim. Kendisinin özellikle smf sistemleri üzerine tema ve mod olarak çok fazla desteği vardır. Daha önce kurduğum forumlarda da kendisinin temalarını severek kullandım ve kullanmaktanda zevk aldım. Şuan kullanmış olduğumuz pusula isimli temayıda Orhan hocam tasarlamış ve geliştirilmesindede destek vermektedir. Kendisine dostuluğundan ve desteklerinden dolayı buradan da teşekkür etmek isterim.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Webtiryaki isimi nasıl özdeştiyse konunun ismi orhan olmalıymış  :P  webtiryakinin smf tabanlı oluşunu smf kurunca farkettim daha önceden hep önüme çıkan siteydi ama giripte içeriklerini hiç merak etmemiştim... ayriyetten farklı webmaster sitelerinde'de ismi çok sık geçen smf tabanlarını destekleyen bir webmaster forumudur.. nasılki xenforo'da yol xgt'ye mecburi düşüyor ' smf'de'de uğrak yer olan webtiryakidir.. diğerlerinin konusu olmadığı için ismini geçirmiycem  :cool:

yalnız karadenizlilik olabilir... tiryaki ek'ini görünce direk aklıma karadeniz geldi..  :rose:

Alıntı yapılan: Charismax - 17 Nisan 2021, 04:58:39Webtiryaki isimi nasıl özdeştiyse konunun ismi orhan olmalıymış  :P  webtiryakinin smf tabanlı oluşunu smf kurunca farkettim daha önceden hep önüme çıkan siteydi ama giripte içeriklerini hiç merak etmemiştim... ayriyetten farklı webmaster sitelerinde'de ismi çok sık geçen smf tabanlarını destekleyen bir webmaster forumudur.. nasılki xenforo'da yol xgt'ye mecburi düşüyor ' smf'de'de uğrak yer olan webtiryakidir.. diğerlerinin konusu olmadığı için ismini geçirmiycem  :cool:

yalnız karadenizlilik olabilir... tiryaki ek'ini görünce direk aklıma karadeniz geldi..  :rose:

Orhan yazsaydım isim olarak bir kaç kişi tanıyoruz forumda :D bende Orhan Abi 'nin tercihi kullanıcı adını başlı seçtim. Bu arada Orhan Abiler xenforoya geçtiler.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Alıntı yapılan: Kerem - 10 Temmuz 2021, 19:50:24Orhan yazsaydım isim olarak bir kaç kişi tanıyoruz forumda :D bende Orhan Abi 'nin tercihi kullanıcı adını başlı seçtim. Bu arada Orhan Abiler xenforoya geçtiler.
biliyorum ilk geçişinden son durumuna kadar haberim var :D o beni bilmez bazı konularınada yazdıydım bişiler

Benzer Konular (1)

4982

Yanıtlar: 2
Gösterim: 46