Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Saman yolu tv'de AYNA programını sunan keydalcı'nın kaybolması

Adamı en son bank asyanın mahalle pilavında görmüştüm tv'de maceracı yine uydu kanallarında bal gibi şeyler satıyorda bu yalaka hocacı feo'cu adam hocasının yanında kayıp galiba... Adam çok dil biliyordu varya şaka maka.. Keydal...

Başlatan Mişa, 24 Kasım 2022, 18:58:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saman yolu tv'de AYNA programını sunan keydalcı'nın kaybolması

Adamı en son bank asyanın mahalle pilavında görmüştüm tv'de maceracı yine uydu kanallarında bal gibi şeyler satıyorda bu yalaka hocacı feo'cu adam hocasının yanında kayıp galiba... Adam çok dil biliyordu varya şaka maka.. Keydal keydal diyip duruyordu kameramanına... 

Çünkü bu şerefsiz fetocular ülkedeki genç beyinleri bir şekilde kontrol altına almışlar. Dershaneydi, abiydı, ablaydı derken zeki çocuklari tespit edip beyinlerini yıkamışlar. Doğrusu bu salaklar bu herife inandıysa ne kadar zeki oldukları tartışılır ya. Olan ülkeme oldu.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Aynen adam çok zeki akıllı gün yüzünde olmayan yabancı dilleri kabile dillerini bile biliyordu... İşte zekanın yönlenmesini zekide olsa insan demekki onu ayarlayamıyor.. 

O zamanlar şey diyorlardı... bu fetö bu kadar devletin içine girdiyse bırakın yönetsin adam türkiye içinde amerika olmuş süper güç gibi brişey diyen halk konuşmaları vardı.. 
İşte hep manevi yönleri kullandırma ve kullanmaktan geçiyor bunlar.. insanlar ne bilsin hocam hocam diye peşinde geziyorlardı.. adam iyi rol yapıyordu abi.. kanmamak mümkün değil... Tv kanalında öyle bir algı yönetimi vardı'ki şu zamanda açılsa eski samanyolu sır kapıları hala izlenir.. Adam maneviyattan yıktı bir kere..

O değilde peşini bıraktılar getirtemediler bi türkiye'ye... İsteseler getirtirler..

Bizim ülkemizde ve müslüman orta asya ülkelerinde en büyük sıkıntı okumamak zaten, Kuran-ı Kerim 'i önce kendimiz okusak, hadisleri öğrenmek istiyorsak önce hadis kitaplarını okusak ve sonra anlamadıklarımızı sorsak bu kadar kandırılmayız. Ama bizim insanımız ne yapıyor, okumaktansa ağzı laf yapan sözde hocaları, şıhları dinlemeyi tercih ediyorlar. Ne demiş gelen ilk vahiy, "Yaratan Rabbinin adıyla oku! - O, insanı bir alaktan yarattı. - Oku! Rabbin sonsuz kerem sahibidir. - Ki O, kalemle yazmayı öğretendir. - İnsana bilmediğini O öğretti." Yani git bir gruba katıl, koyun gibi dinle ve ne derlerse inan demiyor.
 
Müslümanlar kendini geliştirmezse, okumayı ve araştırmayı bir kenara bırakmayı devam ederse fetö gider, çeto gelir, çeto gider meto gelir. Adı değişir ama kandıranda, kandırılanda aynı zihniyetle devam eder.
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)