Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şu Genel Forum Şeysi

Genel forum başlığını kullanıp kullanmama konusunda bu aralar çok gittim geldim ama sonunda dedim ki bizde bir genel forumuz ve başlığımızıda ona göre ayarlayalım. Aslında farklı bir başlıkla da çok güzel indexleniyoruz, belki...

Başlatan Kerem, 07 Ağustos 2022, 12:25:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şu Genel Forum Şeysi


Genel forum başlığını kullanıp kullanmama konusunda bu aralar çok gittim geldim ama sonunda dedim ki bizde bir genel forumuz ve başlığımızıda ona göre ayarlayalım. Aslında farklı bir başlıkla da çok güzel indexleniyoruz, belki bu başlığa kıyasla daha iyi index alıyoruz ama genel forum sitesi aramalarında kendimizi ikinci sayfada görünce yarışı kaybediyormuşuz gibi hissediyorum :D Neyse genel forum sitesi, genel forum siteleri ya da genel forumlar gibi aramalarda ilk sayfada olmak mutlu ediyor  :grin:


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Bir deli kuyuya taş atıyor adı genel forum olsun diyor.. O deli şuan piyasalarda yok seneler önce yapmış bunu.. Arkasında kalanlarda bu geleneği devam ettiriyor .. Ettirenlerde 5 parmağı geçmez.. Birileri birileriyle yarışıyor diye onlara malzeme oluyorouz ama neyse :haha: Uyanık olup salağa yatmak en yisi ..  :alkis: :haha:

Sorma  :faint: aslında çok kararsız kaldım ama sıralamada geriye gidince hırs yaptım yalan yok  :grin:


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Aynen bizdede bir gerileme oldu ama ben çok değişiklik yaptım.. briaz default ayar çekmesi yaptım.. iş title başlığın değişmesine bakıyor. . hırs değil aslında.. alışmışız orada görmeye :D şimdi şöyle birşey var birde.. bir site vardır listenin en başındadır tamammı.. 1 sene iki sene..

Bak örnek vericem... şuan kullanılan hızlıresim.com adresi resim upload'lamak için bir numara herkesin tercih ettiği bir site..
Ondan önce başka bir site vardı imagec diye . şimdiki değil 2003 2012 yılları arasında hep o kullanılırdı... o zamanlar hızlıresimden upload yapınca bu siteyi biz keşfettik kimseye söylemeyelim derdik.. ne oldu şimdi ?
İmagex kapandı hızlı resim kaldı ilklerde..

10 yıllık forumcular siteciler imagec yerine hızlı resmi efsane olarak anacak çünkü o zamanın insanları bizler az kişileriz..
forum siteleride böyle sıralamada kalırsın kalırsında ne kadar zaman kalırsın ? varlığını ne kadar korursun birde o var..

Şimdi bak birşey daha diycem.. diyorlar'ki genel forum siteleri özgün içerik girmiyor taşıma su ile iş yapıyor.. ama ben kendi girdiğim konulara adımı yazmam imza atmam yani bir çok konum var kendimden çıkma.. neyse konu o değil..

Şimdi sen falanca bir başka forum sitesinde konu çektin buraya.. çekersin bilgiler paylaşmak için vardır... bir haberi bir yerden taşırsın buraya.. işte buna olmaz efendim orda zaten var diyorlar..

Bakın ben bir örnek vereyim .. ben aldığım kaynak yerlerine bakarım ara sıra uğrarım.. geçen sene kaynak olarak aldığım bir site vardı wordpress sitesi güzeldi konuları güncel atardı bende alırdım.. benim sitem hızlı indekslediği için bana çok fayda sağlardı onun konusunu ondan önce indekslerdi benimkisi.. ama ona zarar ettirmezdi çünkü oda indeks alırdı..
Şimdi site kapandı ? onun konuları gitti kalktı google'den .. şuan bende duruyor... yani ben onu alıp kendi yerimde paylaşmasaydım kayıp olacaktı.. bilgi silinmemiş oldu..

Hani diyorlarya taşıma suyla değirmen dönmez.. evet dönmez ama stratejini iyi planlarsan benim bu anlattığım gibi olur

Zaten genel forumu kim uydur duysa  :sopa: 


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2592

4454

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2

Dün, 19:16:15
Kerem tarafından
1662

Yanıtlar: 0
Gösterim: 411

517

Yanıtlar: 6
Gösterim: 3053

793

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2918