Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yay Yükselen Özellikleri

Yay yükselenler oldukça neşeli, iyimser ve iyi huylu kişilerdir. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Hareketli ve gezmeyi, seyahat etmeyi seven insanlar olurlar. İşlerini de genellikle özgürce hareket edebilecekleri, onları...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:24:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yay Yükselen ÖzellikleriYay yükselenler oldukça neşeli, iyimser ve iyi huylu kişilerdir. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Hareketli ve gezmeyi, seyahat etmeyi seven insanlar olurlar. İşlerini de genellikle özgürce hareket edebilecekleri, onları kısıtlamayacak alanlardan seçerler.

Spor yapmayı severler. Hareketlerinin kısıtlanmasından hiç hoşlanmazlar. Sosyal ve çok arkadaş canlısıdırlar. Çevrelerinde neşeli, esprili tutumuyla aranan ve sevilen arkadaşlar olurlar.
Sezgi güçleri gelişmiştir. Her şeyi çabuk kavrayan zeki kişilerdir. Heyecanlı ve öğrenmeye, bilgi edinmeye düşkün, ama çoğu zaman maymun iştahlı kişilerdir.

Eliaçık ve cömerttirler. Jüpiter'den ötürü bolluk ve bereketleri eksik olmaz. Kısmetlidirler. Başka ülkeleri gezmek, değişik kültürleri görüp tanımak isterler.
Adaletli, ahlaklı ve erdemlidirler. Dürüstlüğe önem verirler. Felsefeye, inanışlara meraklıdır ve kendini ve hayatı anlamaya çalışır.
İyi niyetli ve esprili kişilerdir ancak bazen patavatsızlıkları ile çevrelerinin tepkisini çekebilirler.

Fiziksel özellikleri; genellikle uzun boylu, biçimli, atletik yapılıdırlar. Geniş bir alın, asil yüz hatları vardır. Ten buğday renkli, sempatik bir mizaçları vardır.

Yay burcunun gezegeni olan Jüpiter 3. çakramızı yani Nabhi çakrayı yönetir. 3. çakramızda içimizde tatminkarlığı ve dengeli tutumları ve cömertliği verir. 3. çakramızın diğer bir özelliği ise hayatımızı belli sınırlar içinde daha kaliteli yaşamamızı ve evrim yolunda ilerlememizi sağlayan ahlaki ve erdemli nitelikleri bize sağlamasıdır. Jüpiter'in enerjisi Yay yükselenleri doğal olarak erdemli ve ahlaklı, ilkeli yaşayan insanlar yapabilir.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1671

Yanıtlar: 0
Gösterim: 402

1660

Yanıtlar: 0
Gösterim: 402

1670

Yanıtlar: 1
Gösterim: 445

1659

Yanıtlar: 0
Gösterim: 383