Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yengeç Yükselen Özellikleri

Yengeç yükselenler duygusal kişilerdir. İncitilmekten çok rahatsız olduklarından başkalarını incitmekten çekinirler. Hayalgüçleri güçlüdür. Hisleri ile hareket ederler. Evlerine, ailelerine bağlıdırlar. Evlerinde ki huzur onlar...

Başlatan Asrevya, 29 Ağustos 2022, 20:18:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yengeç Yükselen ÖzellikleriYengeç yükselenler duygusal kişilerdir. İncitilmekten çok rahatsız olduklarından başkalarını incitmekten çekinirler. Hayalgüçleri güçlüdür. Hisleri ile hareket ederler. Evlerine, ailelerine bağlıdırlar. Evlerinde ki huzur onlar için çok önem taşır. Eğer yaşadıkları ortamda huzurlu değillerse, bu tüm sinir sistemlerini etkileyebilir. Birlikte yaşadıkları kişilerle uyum içinde olmaya, anlaşmaya gayret ederler. Bunu başaramazlarsa kendi içlerine kapanabilirler.

Tutumlu kişilerdir. Ancak onlardan yardım isteyen bir kişi olursa yardımsever ve fedakar yaradılışlarından ötürü geri çeviremezler.
Sanata, müziğe, dansa yeteneklidirler. Yemek yapmayı seven, anaç yapıda kişilerdir. Çevrelerindeki insanların duygularına karşı duyarlıdırlar. Empatiktir. Sezgileri güçlüdür.

Evliliğe, aileye önem verirler. Genç yaşta evlenebilirler. Sakin insanlar olmalarına karşın, girişimci ve öncü yapıları vardır. Kimsenin cesaret edemediği yenilikleri yapabilirler.

Fiziksel özellikleri; genellikle, açık tenli, ay yüzlü, yuvarlak yumuşak yüz hatları vardır. Orta boyludur. Sakin ve bazen ürkek mizaçlıdır. Yengeç yükselenli erkeklerde kelleşme görülebilir.

Yengeç'in yönetici gezegeni Ay'dır. Ay çok hızlı burç değiştirdiği için Yengeç yükselenlerin de ruh halleri sık değişim gösterebilir. Ancak bu aynı zamanda değişime yüksek uyum gösterme niteliği de bahşeder. Ay 7. enerji merkezimiz ile bağlantılıdır. 7. çarka aydınlanmayı, Evrensel enerji ile bütünlüğü sağlar. Yengeçler yükselen kişiye ruhani bir mizaç verir.
Değeri Değere Değen Kavrar...

Benzer Konular (5)

1657

Yanıtlar: 0
Gösterim: 2591

1672

Yanıtlar: 3
Gösterim: 565

1661

Yanıtlar: 0
Gösterim: 418

1671

Yanıtlar: 0
Gösterim: 402