Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reklam içerikli konu paylaşımının tamamen yasak olduğunu ve reklam içerikli bir paylaşım yaparsanız forumdan yasaklanarak mesajınızın silineceğini hatırlatmak isteriz. Sizin emeklerinize, bizimde zamanımıza yazık. :)

Hırvatistan'ın Şirin balıkçı Kasabası Primosten

Hırvatistan'ın Adriyatik Denizi kıyısında küçük bir liman kasabası olan Primosten, tertemiz denizi, beyaz kumlu plajı, tarihi yapıları ile ülke turizminin gözde yerleri arasında yer alıyor. Daha önceleri bir ada olan Primosten,...

Başlatan Kerem, 18 Aralık 2020, 21:53:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anahtar Kelimeler [SEO] Hırvatistan'ınŞirinbalıkçıKasabasıPrimosten
Hırvatistan'ın Şirin balıkçı Kasabası Primosten

undefined


Hırvatistan'ın Adriyatik Denizi kıyısında küçük bir liman kasabası olan Primosten, tertemiz denizi, beyaz kumlu plajı, tarihi yapıları ile ülke turizminin gözde yerleri arasında yer alıyor. 


undefined


Daha önceleri bir ada olan Primosten, günümüzde eklenen dolgu yolla karaya bağlanmış durumda. 


undefined


Ortaçağ döneminin balıkçı kasabası kimliğini koruyan Primosten'in surlarla çevrili eski şehri içinde özellikle 15'inci yüzyılda yapılan Aziz George kilisesi dikkat çekiyor. 


undefinedTaş binaların iki yanına dizildiği daracık sokaklarda yürümek, restoranlarında Dalmaçya mutfağının lezzetlerini tatmak, hediyelik eşya dükkanlarından ünlü peynir ve zeytinyağlarının da aralarında bulunduğu yöresel ürünleri satın almak, kasabayı ziyaret edenlerin günlerini sıkılmadan geçirmesini sağlıyor. 

undefinedAkdeniz havasını hissedebileceğiniz bu şirin ve sıcak kasabada, konaklamarınızı da pansiyonlara çevrilmiş taş evlerde yapabiliyorsunuz.

undefinedundefined


undefinedundefined
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)

3663

Yanıtlar: 0
Gösterim: 171

3349

Yanıtlar: 9
Gösterim: 847

749

Yanıtlar: 1
Gösterim: 640

49

Yanıtlar: 1
Gösterim: 487