Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Uzun soluklu bir ilişkinin sırrı, arkadaş kalabilmek

  İlişkilerde tutku, romantizm ve aşk en çok aranan özelliklerden fakat aslında beraber geçirilen eğlenceli ve kaliteli vakit de iyi bir ilişki anlamına geliyor. Sevgilinizle geçirdiğiniz romantik dakikaların yanında beraber...

Başlatan Kerem, 04 Mayıs 2022, 03:09:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Uzun soluklu bir ilişkinin sırrı, arkadaş kalabilmek


 
 İlişkilerde tutku, romantizm ve aşk en çok aranan özelliklerden fakat aslında beraber geçirilen eğlenceli ve kaliteli vakit de iyi bir ilişki anlamına geliyor. Sevgilinizle geçirdiğiniz romantik dakikaların yanında beraber eğlenebildiğiniz, gülebildiğiniz zamanlar da oldukça önemli. Arkadaşlığından keyif aldığınız biriyle birlikte olmak daha çok vakit geçirmek istemenize, birbirinize daha bağlı olmanıza ve sevgilinizle daha kolay empati kurmanıza katkıda bulunur. Beraber eğlendiğiniz bir sevgiliniz varsa birbirinizin arkadaş ortamına da daha kolay uyum sağlarsınız.

 Onedio
Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (5)