Apple Watch 8 büyük ekranla gelecek

Apple Watch Series 8'in öncekilerden daha büyük bir ekrana sahip olduğu bildiriliyor  bu daha büyük boyutun bir doksandokuz inc olması bekleniyor.Cupertino merkezli teknoloji şirketinin yeni akıllı saatin 3 çeşidini piyasaya sürdüğü...

Başlatan: Luna - Güncelleme: 07 Temmuz 2022, 22:45:38 - Gösterim: 666

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Apple Watch 8 büyük ekranla gelecek


Apple Watch Series 8'in öncekilerden daha büyük bir ekrana sahip olduğu bildiriliyor  bu daha büyük boyutun bir doksandokuz inc olması bekleniyor.
Cupertino merkezli teknoloji şirketinin yeni akıllı saatin 3 çeşidini piyasaya sürdüğü söyleniyor. Apple Watch Series sekiz,in ayrıca ateşinizin olup olmadığını tespit edebilen bir vücut ısısı sensörüne sahip olabileceği de söylentiler arasında. Bu özellik ateşinizi ölçerek daha sonra doktorunuzla konuşmanızı veya özel bir termometre kullanmanızı önerebilecek. Ayrıca Apple'ın bu yeni akıllı saatinin de S8 çipini alacağı söyleniyor.
Display Supply Chain Consultants  CEO'su Ross Young, yakında çıkacak olan Apple Watch Seriessekizin Apple Watch Series yedi dahil olmak üzere öncekilerden daha büyük ekran da dahil olmak üzere yeni boyutlarda gelebileceğini belirten bir tweet paylaştı. "Boyutları bir doksandokuz inç olabilir, bu da yaklaşmakta olan modelin elli mm boyutunda olabileceği anlamına gelir". Öte yandan Apple Watch Series 7, 41mm  kirkbes mm seçenekleriyle sunuluyor.
Ayrıca, yakın tarihli bir rapor, Apple Watch Seriessekiz,in kullanıcının ateşi olup olmadığını tespit edebilen bir vücut ısısı sensörüne sahip olacağını öne sürüyor. Rapor ayrıca Apple Watch'un vücut ısısı özelliğinin, kullanıcılara alın veya bilek termometresine benzer belirli bir okuma vermeyeceğini de ekliyor. Eğer bu özellikle gelirse giyilebilir cihaz yalnızca ateşiniz olduğuna inanıp inanmadığını göstermekle yetinecek.

Bunun dışında giyilebilir cihazın da yukarıda bahsedildiği gibi S7 ile benzer özelliklere sahip olabilecek S8 çipini alması bekleniyor.

Hatırlamak gerekirse, Apple, Apple Watch Series sekiz,in üç çeşidini piyasaya sürmeyi planlıyor. Düşük kaliteli bir SE, standart bir Series sekiz ekstrem sporları hedefleyen sağlam bir sürüm olması bekleniyor.
βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ..

Benzer Konular (5)

Clicky