Merhaba, web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize üye olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web sitemize ÜYE OLMADAN konuları kopyalayabilir ve anketleri oylayabilirsiniz. Konu açmak, içeriklerden daha kapsamlı faydalanabilmek ve bir teşekkür etmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

GNOME Web Tarayıcısı : Web

Epiphany Tarayıcı Nedir?Epiphany Browser, WebKitGTK tabanlı ve The GNOME Project tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir tarayıcıdır. Tarayıcı, GNOME, Debian, temel işletim sistemi ve Bodhi Linux'ta varsayılan web...

Başlatan Kerem, 06 Ağustos 2022, 16:37:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GNOME Web Tarayıcısı : Web

Epiphany Tarayıcı Nedir?


Epiphany Browser, WebKitGTK tabanlı ve The GNOME Project tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir tarayıcıdır. Tarayıcı, GNOME, Debian, temel işletim sistemi ve Bodhi Linux'ta varsayılan web tarayıcısıdır.

Epiphany Tarayıcı ayrıca GNOME Çekirdek Uygulamalarının bir parçasıdır, bu nedenle GNOME ayarları ve GNOME'un şifre yöneticisi ile tamamen entegredir.

Özelliklere gelince, tarayıcının yerleşik bir okuyucu modu ve fare hareketleri ve akıllı yer imleri için desteği vardır.

Ek olarak, Epiphany Tarayıcı'da yerleşik bir reklam engelleyici ve Google'ın Güvenli Tarama desteği vardır.

2012'de tarayıcı adını Epiphany'den GNOME'a değiştirdi, ancak Epiphany adı hala geliştiriciler tarafından kullanılıyor.


Epiphany nasıl indirilir?

Epiphany tarayıcısını indirmek için GNOME Web'in resmi web sitesine gidin .

https://wiki.gnome.org/Apps/Web


Epiphany nasıl kurulur?

GNOME Web veya Epiphany'yi kurmadan önce , resmi web sitesinde listelenen talimatları izleyerek Flatpak'i kurmanız gerekir.Bittiğinde, Epiphany'yi yüklemek için aşağıdaki komutu çalıştırmanız yeterlidir :

flatpak install flathub org.gnome.Epiphany

Tarayıcıyı açmak için aşağıdaki komutu çalıştırmanız gerekecek:

flatpak run org.gnome.Epiphany

Epiphany Tarayıcısını kullanmalı mıyım?

Epiphany, hafif ve güvenilir bir tarayıcıdır,işlemci dostudur.Bir benzetme yapılacaksa, Google Chrom'un 2010 yılındaki sürümlerine benzer.

Kerem imza


Deli tarafıma denk gelmeyin, zira orada ben bile hükümsüzüm...

Benzer Konular (2)

894

Başlatan Kerem


Yanıtlar: 3
Gösterim: 4288